Rezervasyon No: +90-242-745-09-68
Bize Ulaşın
Telefon No*
İlerlemeden önce lütfen Şartları kabul ediniz.
İstek Listesine Ekle
25629

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • En iyi fiyatlarla rezervasyon
 • Özenle seçilmiş turlar
 • 20 yıllık tecrübe
 • Benzersiz bir tatil

Bize Ulaşın

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ya da WhatsApp'an yazabilirsiniz.

0252 345 04 89

Kemer > Kemer Disco Tekne Turu

Kemer Disco Tekne Turu 2024

2024 yaz sezonu için rezervasyon yapın! En iyi fiyat ve Tatilde Turla Güvencesi ile rezervasyon için Bizi Arayın.

 • 5 Saat
 • Her Gün (Pzt. Hariç)
 • Günlük Tekne

Kemer’in masmavi sularında yakamoz eşliğinde doyasıya eğlenceye katılmak ister misiniz? Tatilinizi sıradan gezilerin dışında ünlü DJ’lerin canlı performanslarıyla renklendirmek için Disco Tekne Turu biçilmiş bir kaftan.

Kemer sahil boyu açıktan 30 dakikalık seyir sonunda Kemer’in en ünlü koyu Moonlight Koyunda 2 saat sürecek gece kulübü tadında doğanın gece meydana gelen büyüleyici parıltıları eşliğinde misafirlerimize nezih bir eğlence imkanı sunmaktayız.

Akşam saat 22:00’da Kemer Marina’dan hareket eden teknemiz Moonlight Koyu’na demir atmasının ardından DJ performansları, Gogo gösterisi ve teknedeki ışık gösteriyle eğlenceniz başlar. Gece yarısına kadar teknemizin dans pistinde misafirlerimiz diledikleri gibi dans edebilmekte. Disco turumuz yaklaşık gece yarısında denizde sonlanıp karada Kemer’in birçok ünlü sanatçı ve DJ performanslarının sergilendiği Niks Performance Hall’de devam etmektedir.

Eğlenceli bir gece turuyla doludizgin anılar biriktirme fırsatını kaçırmayın!

Tur Başlangıç ve Bitiş Saati:

22:00 – 03:00

Otel Transferi:

Kemer otellerinden ücretli transfer

Fiyata Dahil / Hariç

 • Tekne Turu
 • DJ
 • Gogo Gösterisi
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Kemer Disco Tekne Programı

Programımız misafirlerimizin transfer noktalarından belirlenen zamanlarda alınmasıyla başlamaktadır. Tekne saat 22:00’da Kemer Marina’dan hareket eder.

Kemer sahil boyunca 30 dakikalık seyir süresinde Kiriş koyuna uğranmaktadır. Turumuz Kemer’in en popüler Moonlight Koyu’na demirlememiz ile devam eder.

Sonrasında tekne üzerinde 2 saatlik DJ performansı, Gogo gösterisi eşliğindeki ışık gösterileriyle tatilcilerimize unutulmaz bir eğlence yaşatılmaktadır. Misafirlerimiz teknemizdeki dans pistinde doyasıya dans etme imkanı bulmaktadırlar.

Tekne üstündeki eğlencemiz gece yarısını gösterdiğinde Kemer Marina’ya geri dönüşle sonlanmaktadır.

Eğlencemiz tüm hızıyla eğlence merkezi Niks Performance Hall’de devam etmekte. Belirli günlerde ünlü sanatçı ve DJ’lerin canlı performanslarıyla geceniz renklenir. Eğlence sonunda saat 03:00’ da otele dönüşler başlamaktadır. Programımız otelinize transferinizle sonlanmaktadır.

Disco Tekne Hakkında

Ziyaretçilerinin deniz üstünde disco deneyimi yaşamışını sağlayan bir tur programıdır. Limandan teknenin ayrılması ve uygun görülen bir koy veya açıkta demirlemesiyle eğlence başlamaktadır. Turumuzun kapsamında özel gösteriler ile müzik eşliğinde su üzerinde dans etme imkanı vardır. Tekne üzerindeki barımızdan içeceklerinizi temin edebilirsiniz.

Kiriş Koyu

Kiriş Koyu Antalya’nın Kemer ilçesine 5,5 km uzaklıkta doğa ile insanın bütünleştiği bir tatil beldesidir. Sahil şeridi boyunca portakal ağaçları ve lüks otellerin karmasıyla size güzel bir seyir imkanı sunar.

Ay Işığı (Moonlight) Koyu

İsmini kıyının hilal şeklindeki görüntüsünden almakta. Kemer’in dünya cenneti olarak anılmasında büyük bir paya sahiptir. Gündüz ziyaretçilerine altın rengi kumsalıyla özel bir yüzme keyfi sunmaktadır. Gece saatlerinde ayın yansımalarıyla hoş bir ortam yaratır.

Niks Performance Hall

Kemer’de 2021 yılında eğlence severlere düzenledikleri konser ve partilerle kendinden söz ettiren bir gece kulübü. Sezona yeni yüzü ve konseptler ile başlamışlardır. Kemer Ay Işığı Park’ındaki cümbüşlü eğlence kültürünü mekanlarına taşıyan bir işletmedir.

Soru - Cevap

Kemer Disco Tekne Turu fiyatına neler dahildir?

Kemer Disco Tekne Turu fiyatına tekne turu, Gogo Gösterisi, Özel DJ dahildir.

Kemer Disco Tekne Turu kaç saat sürer?

Kemer Disco Tekne Turu saat 22:00’da başlar, 03:00’da sona erer. Toplam tur süresi yaklaşık 5 saattir.