Nasıl Çalışıyoruz

Tatilde Turla, Türkiye’de turistleri ve gezi sağlayıcılarını birbirleri ile buluşturan bir platformdur. Beşem Turizm adı ve 4278 belge numarasıyla TURSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyesidir. Platformumuz üzerinde popüler turistik destinasyonlarda düzenlenen günlük gezileri ve aktiviteleri en iyi fiyatlarla sunuyoruz.

Tatile gitmek için çok çalıştığınızı, zamanınızın ve paranızın değerli olduğunu anlıyoruz. Web sitemizde, popüler tatil yerlerinde düzenlenen geziler hakkında detaylı ve dürüst bilgiler sunuyoruz. Tatil turlarınıza kolaylıkla rezervasyon yapabilirsiniz.

Herhangi bir tur hakkında sorularınız varsa, lütfen iletişim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin veya sosyal ağlardan bize yazın.

En iyi fiyat garantisini nasıl veriyoruz?

Turistlerin tatil yerlerinde turlara katılmak için iki seçeneği vardır. İlk seçenek, otellerde bulunan otel rehberleri aracılığı ile, diğer seçenek ise yerel seyahat acenteleri aracılığıyla rezervasyon yapmaktır.

Çoğu seyahat acentesi turları kendileri düzenlemek, ancak tedarikçilerle (örneğin tekne sahipleri) aracı olarak çalışır. Tur rezervasyonu yaparken, tedarikçi’ye (tekne sahibi), seyahat acentesine ve turu sizin için rezerve eden rehbere ödeme yaparsınız.

Biz, üçüncü taraf seyahat acentelerine veya temsilcilerine komisyon ödememeniz için sizi doğrudan tur sağlayıcılarına bağlarız.

Seyahat acenteleri neden fiyatlarımızla rekabet edemez?

İşimizin çoğu çevrimiçi olarak yapılır, bu maliyetlerimizi önemli ölçüde azaltır ve en önemlisi kimseye komisyon ödemiyoruz.

Turlara nasıl rezervasyon yapıyorsunuz?

Rezervasyon sistemimizin kullanımı çok kolaydır. İstediğiniz turu ve tarihi seçin, yetişkin, çocuk ve bebek sayısını belirtin ve iletişim bilgilerinizi doldurun. Hemen bir onay e-postası alacaksınız. Bundan sonra, personelimiz bilet teslimatı ve ödeme konusunda anlaşmak için sizinle iletişime geçecektir.

Turlar için ne zaman ödeme yapacaksınız?

Rezervasyonlar için online ödeme yapmanız gerekmiyor. Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra biletinizi online olarak alacaksınız ve temsilcilerimiz sizle iletişime geçecek. Sizden ufak bir kapora alarak rezervasyonunuzu onaylayacak ve tur ücretinin kalan kısmını doğrudan tur tedarikçilerine tur günü ödeyeceksiniz.

Not: Aşağıdaki turlar için biletlerin teslimi sırasında tur ücretinin hepsini alıyoruz.

  • Marmaris Rodos Feribot Bileti

Bir rezervasyonu nasıl değiştirebilir / iptal edebilirim?

Turun hareket saatinden 12 saat önceye kadar rezervasyonunuzu ücretsiz olarak iptal edebilir veya tarihini değiştirebilir ve ödediğiniz kaporayı geri alırsınız. Rezervasyonunuzu iptal etmek isterseniz, bize e-posta ile veya Whatsapp aracılığıyla bildirmeniz gerekmektedir.

Tur, beklenmedik durumlar (örneğin, kötü hava koşulları) nedeniyle iptal edilirse, tur tarihinizi herhangi bir ücret ödemeden değiştirebilir ya da rezervasyonunuzu tamamiyle iptal edebilirsiniz. İptal durumunda ödediğiniz kapora size iade edilecektir. Gönderim ve koşullarla ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen İptal İade Şartları sayfasını ziyaret edin.