Mesafeli Satış Sözleşmesi

Tatilde Turla ile rezerve edilen tüm geziler, turlar ve hizmetler, Türk Seyahat Acenteleri’nin belirlediği kurallara ve düzenlemelere ve ayrıca Avrupa Birliği Tüketici Hakları Yasası standartlarına uymak için son güncellenen Tüketici Koruma Yasalarına tabidir.

Ödeme

Rezervasyon hizmetlerimiz için web sitemizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Rezervasyon departmanımız sizinle iletişime geçip bir kapora alacak ve tur ücretinin kalan kısmı tur günü ödenecektir. Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir.

Rezervasyonlu turlarda yapılan değişiklikler

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daima en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz, bu nedenle web sitemizde tur ve hizmetleri olabildiğince doğru bir şekilde sergilemeye çalışıyoruz. Ancak, bazı kaçınılmaz durumlar nedeniyle, Tatilde Turla önceden haber vermeksizin programın bir bölümünde veya tüm programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tarafımızdan yapılan iptallerin iadeleri

Bir turun Tatilde Turla tarafından iptal edilmesi durumunda, daha önce ödemiş olduğunuz ücreti tamamiyle iade etmek zorundayız.

Tarafınızdan yapılan iptallerin iadeleri

Turun başlamasından 12 saat önce yapılan iptallerde tam para iadesi yapılacaktır. Tur gününde veya başlangıçtan 12 saatten az bir süre önce yapılan iptallerde, paranızı iade etmeye çalışacağız, ancak çoğu durumda geri ödeme mümkün olmayacaktır.

Yaptığınız rezerve turlarda yapılan değişiklikler

Turunuzun tarihini değiştirmek veya rezerve edilmiş turu başka bir turla değiştirmek isterseniz, turun başlangıç ​​saatinden en az 12 saat önce bu konuda bizi bilgilendirmelisiniz. Alternatif bir turda size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız ve bu hizmet için herhangi bir ek ücret talep etmeyeceğiz.

Pasaportlar ve vizeler

Türkiye’den Yunanistan’a bir tur rezervasyonu yaptıysanız, mutlaka geçerli bir pasaport ve vize almanız gerekir.

Şikayetler

Belirli bir tur hakkında herhangi bir şikayetiniz varsa, ekip üyelerimizden biriyle iletişime geçebilir veya bize bir e-posta yazabilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Bununla birlikte, dostane bir şekilde çözülemeyen bir sorun ortaya çıkarsa, bu konu, turların gerçekleştiği ülkenin yasalarının yetki alanına girer. Beşem Turizm’den tur rezervasyonu yaparak, belirtilen turun yapıldığı ülkenin yargı yetkisine ilişkin geçerli yasa ve düzenlemelere uyacağınız anlaşılmaktadır.