Hakkımızda

Gizli maliyetler olmadan makul fiyatlarla en yüksek kalitede turlar arıyorsanız, Tatilde Turla ihtiyacınız olan platformdur. Türkiye’deki diğer tur operatörleri ve seyahat acentelerine kıyasla en düşük fiyatlarla en iyi fırsatları sunuyoruz.

Tatilde Turla’nın amacı size en iyi günübirlik turları sunmaktır. Beşem Turizm, Türkiye kıyılarında birinci sınıf hizmet veren seyahat acentelerinden biridir. Tüm hava alanı transferlerimizin, seyahat paketlerimizin ve diğer kişisel seyahat hizmetlerimizin ve programlarımızın gizli maliyetlerden veya ek ücretlerden arınmış olmasından gurur duyuyoruz. İşimiz söz konusu olduğunda açıklık en değerli niteliklerimizden biridir.

Tüm tur paketlerimiz size mükemmel bir tatil sağlamak için özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. Tatilde Turla, Türkiye’de güvenilir şirketler ve TURSAB üyesi turizm acenteleri tarafından düzenlenen turlar ve gezilerle turistleri buluşturuyor. Bu da tüm turlarımızın, araçlarımızın ve teknelerimizin düzenli olarak kontrol edilip tam olarak sigortalandığından emin olabileceğiniz anlamına geliyor.

Otel transferleri bir çok tura dahildir, turlarımızın çoğunda bir öğle yemeği dahildir, bazı turlarımız her şey dahil olarak düzenlenmektedir.

Sistemimiz tüm verilerinizi ve kişisel bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklar ve bunları tatilinizi daha iyi hale getirmek ve gelecekteki hizmetlerimizi iyileştirmek için kullanıyoruz. Tatilde Turla, Türkiye’nin Ege ve Akdeniz kıyılarında faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin kıyı bölgelerinde unutulmaz bir deneyim ve güzel bir tatil arıyorsanız ihtiyacınız olan aktiviteyi sitemizde bulabilirsiniz.