İptal İade Şartları

tatildeturla.com üzerinden yapılan tüm turlar ve geziler, Avrupa Birliği Tüketici Koruma Kanunu’na uymak üzere önemli ölçüde değiştirilmiş olan Türk Seyahat Acenteleri Kanunu (1618 sayılı Kanun) ve Tüketici Koruma Yasası (4077 sayılı Kanun) tarafından yönetilmektedir.

Rezervasyon
Rezervasyonda adı geçen ilk kişi (“grup temsilcisi”), rezervasyon sırasında belirtilen tüm kişiler ve rezervasyon sırasında 18 yaşın altındaki tüm grup üyeleri için ebeveynleri veya velileri tarafından rezervasyon yapmaya yetkili olmalıdır. Bize bir rezervasyon göndererek, grup temsilcisi, bunu yapmaya hakkı olduğunu onaylar. Grup temsilcisi tüm ödemelerden sorumludur. Grup temsilcisi, rezervasyon sırasında 18 yaşından büyük olmalıdır.

Ödeme
Online rezervasyon yaparken sizden tur ücretinin bir kısmı ön ödeme olarak alınır. Tur biletlerinizi e-posta ile göndereceğiz (E-mail, WhatsApp). Rezervasyonunuzdan sonra çalışma arkadaşlarımız sizden tur için bir depozito talep edebilirler ve kalan ücreti tura katılacağınız gün ödeyebilirsiniz. Ödeme yapılmadıysa, rezervasyonunuzun sizin tarafınızdan iptal edildiği düşünülür. Tüm fiyatlarımıza KDV (Katma Değer Vergisi) dahildir.

Not: Aşağıdaki turlar için biletlerin tesliminden önce tam ödeme gerekmektedir:

 

  • Marmaris Rodos Feribot Bileti

Rezervasyon onayı
Seçtiğiniz turun ve geçerli ödemenizin karşılığı olarak, size bir elektronik bilet vererek rezervasyonunuzu onaylayacağız. Bu bilet grup temsilcisine teslim edilecektir. Lütfen bu bileti alır almaz dikkatlice kontrol edin. Bilette gördüğünüz herhangi bir bilgi yanlış veya eksik olursa, lütfen hemen bizimle iletişime geçin.

Web sitesindeki fiyatlar
Nadiren de olsa sitede değişiklik ve hataların olabileceğini unutmayın. Rezervasyon sırasında seçtiğiniz turun fiyatını kontrol etmelisiniz. Web sitemizdeki fiyatlar, döviz kurlarındaki dalgalanmalar ve diğer faktörler nedeniyle zaman zaman değişmektedir. Ancak, web sitesinin düzgün çalışması koşuluyla, rezervasyon bilgilerinizi değiştirmedikçe rezervasyon onayınızda gösterilen fiyatın değişmeyeceğini garanti ederiz.

Biletlerin Teslimi

Rezervasyondan sonra size bir onay e-postası gönderilecektir (bazı istisnalara tabidir). Tur biletleriniz de elektronik olarak size ulaştırılacaktır.

Özel İstekler

Herhangi bir özel isteğiniz varsa, rezervasyon sırasında bizi bilgilendirmelisiniz. İlgili tur sağlayıcısına makul istekleri iletmek için çaba göstereceğiz, ancak maalesef isteğinizin yerine getirileceğini garanti edemeyiz. Biletinizde veya başka herhangi bir belgede özel bir talebin not edildiğini veya tedarikçiye iletildiğini teyit etmek, talebin yerine getirileceğinin teyidi anlamına gelmez.

Siz veya grubunuzun herhangi bir üyesinin planlarınızı etkileyebilecek herhangi bir tıbbi durumu veya sakatlığı ya da herhangi bir tıbbi durum veya sakatlık nedeniyle (rezervasyon sürecini etkileyenler dahil) özel gereksinimleri varsa, lütfen daha önce bize bildirin. Ayrıca, rezervasyon onaylandıktan sonra planlarınızı etkileyebilecek herhangi bir hastalık veya sakatlık olursa derhal bizi bilgilendirmelisiniz. İlgili kişinin özel ihtiyaçlarını yeterince karşılayamadığımız takdirde, bir rezervasyonu reddetme hakkını saklı tutarız. Rezervasyon sırasında tarafımıza özel ihtiyaçlar hakkında yeterli bilgi verilmediyse veya rezervasyon sonrasında bir sağlık bozukluğu / sakatlığı meydana gelirse, rezervasyonu iptal etme hakkını saklı tutarız.

Yaptığınız değişiklikler ve iptaller
Rezervasyonunuz onaylandıktan sonra değiştirmek isterseniz, lütfen en kısa zamanda bizimle iletişime geçin. Değişikliklerin olduğu bir bilet (varsa) size tekrar iletilecektir. Ardından orijinal fiş geçersiz hale gelir. Yeniden düzenlenecek olandan ziyade orijinal kupon eleme turunda / gezisinde satın alınırsa geri ödeme yapılmaz. Değişiklik nedeniyle size geri ödeme yaptıysak, ancak daha sonra orijinal kuponu kullandıysanız, geri ödemenizi bize iade etmeniz istenir. Rezervasyonunuzu iptal etmek için lütfen ofisimizle telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçin. Ardından, iptal için size e-posta ile bir fatura göndereceğiz. İptal, yalnızca turun iptali için faturamızı verdiğimiz tarihten itibaren geçerli olacaktır.

Tarafınızdan yapılan iptaller
Turun başlamasından 12 saat önce yapılan iptaller tamamen iade edilecektir. Tur başlamadan 12 saatten daha kısa bir süre önce yapılan iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır. Değişikliklerden en az 12 saat önce haberdar olmamız koşuluyla, rezerve ettiğiniz turun tarihini / saatini kolayca değiştirebilir, hatta başka bir tur ile değiştirebilirsiniz. Bu durumda, rezervasyonu değiştirmek için herhangi bir ücret alınmayacaktır.

Tarafımızdan yapılan değişiklikler ve iptaller
Beklenmedik bir şekilde, rezervasyonların tur başlamadan önce tarafımızdan büyük ölçüde değiştirilmesi veya iptal edilmesi durumunda, size aşağıdaki seçeneklerden birini sunacağız: (1) değişikliği kabul edebilir (önemli değişiklikler için) veya (2) alternatif bir tur ile değiştirebilir veya (3) rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz, bu durumda tur için ödediğiniz paranın tamamının geri ödemesini alırsınız.

Turlarımızı web sitemizdeki açıklamaya uygun olarak organize etmek için elimizden geleni yapıyoruz, ancak tatildeturla.com turun her detayı için sorumluluk almaz ve turların tümünü veya herhangi bir bölümünü ihbarsız iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Pasaportlar ve vizeler
Herhangi bir ülkeye girmek için geçerli pasaport ve vizeye sahip olduğunuzdan emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir ülkeye girişiniz reddedilirse herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Rodos adasında, Kos adasında, Samos adasında yaptığımız geziler arasında, tur kalkış gününde pasaportunuzun yanınızda olması gerekir.

Şikayetler
Tur ile ilgili herhangi bir sorun veya anlaşmazlık durumunda, lütfen bize e-posta ile ulaşın: info@tatildeturla.com veya ofisimizi telefonla arayın: +905432687159.

Müşterilerimizin mutluluğu önceliklerimizden biridir ve herhangi bir sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağız.

Dostça çözülemeyen herhangi bir talep veya anlaşmazlık, gezinin veya turun yapıldığı ülkenin yasalarına göre çözülür. Bir tur rezervasyonu yaparak, bu sözleşmeyi kabul edersiniz.