Rezervasyon No: +90-242-745-09-68
Bize Ulaşın
Fiyat:₺900
Telefon No*
İlerlemeden önce lütfen Şartları kabul ediniz.
İstek Listesine Ekle
8079

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • En iyi fiyatlarla rezervasyon
 • Özenle seçilmiş turlar
 • 20 yıllık tecrübe
 • Benzersiz bir tatil

Bize Ulaşın

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ya da WhatsApp'an yazabilirsiniz.

0252 345 04 89

Marmaris > Marmaris Atv Safari

Marmaris Atv Safari 2024

2024 yaz sezonu için rezervasyon yapın! En iyi fiyat ve Tatilde Turla Güvencesi ile rezervasyon için Bizi Arayın.

 • 2 Saat
 • Her Gün
 • Bakımlı Araçlar
 • Tek Kişi: 900 ₺
 • İki Kişi: 1000 ₺
 • Marmaris Dağlarında

Adrenalin dolu bir dağ gezisi mi hayal ediyorsunuz? Plajdaki monoton günlerinizi adrenalin dolu aktiviteler ile değiştirmek ister misiniz? Marmaris Atv Safari ile unutulmaz bir deneyim yaşayın!

Marmaris çevresinde en heyecan verici parkurlardan biri ile tanışacaksınız. Hisarönü parkurunu fethetmelisiniz.

Safariniz küçük arazi araçları olan Atvler ile gerçekleşecek. Bu aracı kullanırken inanılmaz engebelere sahip dağ yollarında gerçek adrenalini yaşayacaksınız.

Türkiye’nin güneybatı kıyılarının en ünlü ve güzel parkurlarından birini deneyimli eğitmenlerin gözetiminde fethedeceksiniz. Dağlık arazi boyunca doğanın yarattığı inanılmaz manzaralara şahit olacak, yoğun çam ormanlarında bulunan nehir boyunca ilerleyeceksiniz.

Hisarönü’nün masmavi denizine, heybetli dağlarına, inanılmaz orman kokularına ve size büyük keyif verecek saf dağ havasına hayran kalacaksınız.

Devamını Oku...

Safari sırasında birkaç molanız olacak muhteşem panoramanın tadını çıkarma ve hatıra olarak fevkalade güzel fotoğraflar çekme fırsatınız olacak.

Marmaris Atv Safari size bolca keyif ve pozitif duygular yaşatabilecek ekstrem bir maceradır. Böylesine adrenalin dolu bir safariyi uzun süre hatırlayacaksınız!

Tur Günleri: Her gün

Tur Saati: 10:00 – 13:00 / 12:00 – 15:00 / 14:00 – 17:00 / 16:00 – 19:00

Buluşma Yeri: Marmaris otellerinden ücretsiz transfer

Tur Başlangıç ve Bitiş Saati:

10:00 – 13:00 / 12:00 – 15:00 / 14:00 – 17:00 / 16:00 – 19:00

Otel Transferi:

Marmaris Otellerinden Ücretsiz Transfer

Fiyata Dahil / Hariç

 • Rehberlik Hizmeti
 • ATV Araçları
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Marmaris Atv Safari Fiyatları 2024

2024 yılında Marmaris Atv Safari tek kişilik araçlar için 900 Türk Lirası, çift kişilik araçlar için 1000 Türk Lirasıdır.

Tur Sayı Fiyat
ATV Safari Tek Kişilik 900 TL
ATV Safari Çift Kişilik 1000 TL

Marmaris Atv Safari Programı

Heyecan dolu maceranız sizi Marmaris’teki otelinizden servis araçlarının almasıyla başlar. Alınış saatiniz tura katılma saatinize göre değişiklik göstermektedir. 10:00, 12:00, 14:00 veya 16:00. 

Konforunuz için yanınıza güneş gözlüğü, güneş kremi, plaj giysileri almanızı tavsiye ederiz.

Safariniz Hisarönü’nde bulunan bir bölgede gerçekleşecek. Burada, keyifli doğa manzaraları eşliğinde dağ, toprak engebelerin üzerinden geçmelisiniz. Fethedeceğiniz parkur Atv safari programları için en iyilerinden biridir.

Tur başlamadan önce deneyimli bir eğitmen size güvenlik talimatları ve Atv aracını nasıl kullanacağınız  konusunda kısa bir eğitim verecek.

Çılgın safariniz yaklaşık 1 saat 15 dakika civarında sürecek. Yolculuk sırasında dinlenmek ve fotoğraf çekmek için birkaç durak var.

Safari sonunda servis araçları sizi yeniden otelinize bırakacaktır. Toplam tur süresi yaklaşık 3 saattir.

ATV

Atvler mükemmel arazi kabiliyetine sahip dört tekerlekli araçlardır. Önce Amerika’da popülerliğini kazanan ve sonra tüm dünyayı ele geçiren çok popüler bir ulaşım şeklidir.

Atvlerin rotanın en zor kısımlarından ne kadar kolay geçtiğini görünce şaşıracaksınız. Atvleri tek veya çift olarak kullanabilirsiniz. Kontrolü yeni başlayanlar için bile çok kolaydır.

Hisarönü

Hisarönü Türkiye’nin güneybatı kıyısındaki en güzel köylerden biridir. En iyi ATV safari parkurlarından biri buradadır.

ATV Safariniz sırasında Hisarönü çevresinin inanılmaz güzelliğini görmek için harika bir fırsata sahip olacaksınız. Nehir manzarası eşliğinde, yoğun çam ormanları boyunca kuş cıvıltılarını dinleyerek dağ zirvelerine tırmanacaksınız.

Eğitim

Heyecan verici safarinize başlamadan önce güvenlik ve Atvler hakkında deneyimli bir eğitmen tarafından kısa bir eğitim alacaksınız. Safari başlamadan önce Atv’yi nasıl kullanacağınızı gösterecekler ve deneme sürüşü için kısa bir zaman tanıyacaklar. ATV kullanmak zor değildir, yeni başlayanlar bile bunun üstesinden gelebilir.

Tüm ATV’ler zorunlu testlere ve bakıma tabidir, bu nedenle safariniz kesinlikle güvenli olacaktır.

Safari

Hayatınızın en ilginç ve unutulmaz deneyimlerinden birini yaşayacaksınız. Dağlık bir alanda heyecan verici bir maceraya atılacak ve inanılmaz panorama manzarasına hayran kalarak engebeli yollardan dağlara sorunsuz bir şekilde tırmanacaksınız. Çarpıcı manzaralar sizi memnun edecek.

Hisarönü koyu dağ nehri, çam ormanları, temiz dağ havası ve ağaçların kokusu etrafınızda muhteşem bir atmosfer yaratacak.

Hisarönü parkuru çok dolambaçlı olduğu için safarinize inanılmaz bir adrenalin eşlik edecek. Dağdaki engelleri aştığınızda kendinize çok şaşıracaksınız.

ATV safari turunda rahatınız ve güvenliğiniz için konvoyun başında ve sonunda deneyimli eğitmenler bulunur.

Safari sırasında dinlenmek, dağ zirvelerinden Marmaris’in inanılmaz panoramasını izlemek ve harika fotoğraflar çekmek için birkaç molanız olacak.

Böyle bir deneyimin ardından dinlenmek için biraz zamanınız olacak ve daha sonra servis aracı ile Marmaris’teki otelinize geri götürüleceksiniz.

Soru - Cevap

Marmaris Atv Safari ne kadar?

2024 yılında Marmaris Atv Safari tek kişilik araçlar için 900 Türk Lirası, çift kişilik araçlar için 1000 Türk Lirasıdır.

Marmaris Atv Safari saat kaçta başlar?

Marmaris Atv Safari için dört seans bulunmaktadır. 10:00 – 13:00 / 12:00 – 15:00 / 14:00 – 17:00 / 16:00 – 19:00 seanslarından herhangi birisine katılabilirsiniz.