Rezervasyon No: +90-242-745-09-68
Bize Ulaşın
Fiyat:₺900
Telefon No*
İlerlemeden önce lütfen Şartları kabul ediniz.
İstek Listesine Ekle
29969

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • En iyi fiyatlarla rezervasyon
 • Özenle seçilmiş turlar
 • 20 yıllık tecrübe
 • Benzersiz bir tatil

Bize Ulaşın

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ya da WhatsApp'an yazabilirsiniz.

0252 345 04 89

Fethiye > Kelebekler Vadisi Tekne Turu

Kelebekler Vadisi Tekne Turu Fiyatı 2024

2024 yaz sezonu için rezervasyon yapın! En iyi fiyat ve Tatilde Turla Güvencesi ile rezervasyon için Bizi Arayın.

 • 7 Saat
 • Her Gün
 • Günlük Tekne
 • Yetişkin (8+): 900 ₺
 • Çocuk (4-8) : 650 ₺
 • Bebek (0-3): Ücretsiz

Nefes kesici bir tekne turuna hazır mısınız? Ege’nin turkuaz koylarının berrak sularında yüzmek ve coğrafi vadilerin, mağaraların, adaların olduğu tekne turuna katılmak ister misiniz? Fethiye beldesinin unutulmaz Ölüdeniz koylarında mavinin her tonuyla karşı karşıya kalacaksınız.

Korsan konsepti ile dizayn edilmiş büyük bir tekne ile Ege’nin eşsiz ve güzel koylarına doğru yola çıkacaksınız.

Tekne turunda sessiz limanlar, gizemli mağara ve sarp kayalıklarla çevrili vadiler ile karşılaşacaksınız. Tur esnasında Fethiye beldesinin muhteşem sahillerinin doğal manzaralarını fotoğraflayabilirsiniz.

Ege’nin masmavi sularında güneşlenebileceğiniz ve yüzebileceğiniz birkaç yüzme molanız olacak.

Teknede siz ve çocuklarınız için eğlenceli vakitler sizleri bekliyor. Köpük partisi ve animasyonlarla beraber eğlenceli vakit geçireceksiniz.

Ölüdeniz’in muhteşem koylarında yüzebilir, tarihi adanın, muhteşem mağaranın ve eşsiz vadinin manzaralarında unutulmaz anılar yaşayabilirsiniz.

Tur Başlangıç ve Bitiş Saati:

10:30 – 17:30

Otel Transferi:

Fiyata Dahil / Hariç

 • Öğle Yemeği
 • Animasyon
 • Köpük Partisi
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler, Atıştırmalıklar

Kelebekler Vadisi Tekne Turu Fiyatı 2024

2024 yılında Kelebekler Vadisi Tekne Turu yetişkinler için (8+) 900 Türk Lirası, 4-8 yaş arası çocuklar 650 Türk Lirası ve 3 yaş altındaki çocuklar için tamamen ücretsizdir.

Kişi Yaş Fiyat
Yetişkin 8 yaş ve üzeri 900TL
Çocuk 4 – 7 yaş 650 TL
Bebek 0 – 3 yaş Ücretsiz

Kelebekler Vadisi Tekne Turu Programı

Masmavi ve berrak sulara sahip altı güzel koyda yüzme molası olacak. Gidilecek koylarımız sırasıyla; Mavi Mağara, Kelebekler Vadisi, St. Nicholas Adası, Akvaryum Koyu, Soğuk Su Koyu ve Deve Plajı.

Tekne turu için yanınıza güneş kremi, güneş gözlüğü ve havlunuzu almayı unutmayınız.

Yukarıda bahsedilen koylar kaptanın her gün uğradığı ve genel olarak gittiği koylardır. Lakin kaptan hava durumu şartlarına göre ziyaret edilen koyları değiştirme inisiyatifine sahiptir.

Mavi Mağara

Mavi Mağara, rüzgar aşındırması sonucunda oluşan doğal bir yapıdır. Denizin muhteşem turkuaz tonlarından dolayı bu ismin verildiği düşünülmektedir. Mavinin büyüsüyle burada yüzebilir ve muhteşem renklere sahip fotoğraflar çekebilirsiniz.

Kelebekler Vadisi

Kelebekler Vadisi 80’den fazla kelebek türüne ev sahipliği yapmakta. Adını da bu kelebeklere ev sahipliği yapmasından dolayı almıştır. Babadağ eteklerinde bulunan ve Kaynağı Faralya mahallesine bağlı olan şelale vadinin içerisindeki dereden denize dökülür.

Soğuk Su Koyu

Adından da anlaşılacağı gibi bu koy adeta azmağı andıran bir soğukluğa sahip. Çam ağaçlarının kokusuyla kayaların arasından dökülen soğuk su sizin sıcak aylarda üşümenize neden olacak. Bu koyda mavinin ve yeşilin doğadaki tüm tonlarıyla karşılaşabilirsiniz. Yaz sıcağında Soğuk Su Koyu’nda yüzmeyi kim istemez ki.

Deve Plajı

Deve Plajı kumlu bir plaja, berrak bir denize sahiptir. Karadan ulaşım sağlanmayan bu plaja ulaşım sadece deniz yolu ile yapılmaktadır. Soğuk Su Koyu’nun yakınında bulunan plaj adını kayaların şekli deveyi andırmasıyla almıştır.

Öğle Yemeği

Deve plajı molasından sonra kaptan ve ekibi sizlere öğle yemeği ikramını yapacaktır. Öğle yemeği menüsü tavuk ya da balık beraberinde bulgur pilavı ve salatadan oluşmaktadır.

St. Nicholas Adası

M.S 5. ve 13. Yüzyıllar arasında yaşam olduğu düşünülen St. Nicholas Adası’nda birçok dini yapı kalıntısı bulunmaktadır. Adanın mistik ve tarihi yapısı sizi büyüleyecek.

Akvaryum Koyu

Denizin berraklığı sizi adeta akvaryum içerisinde yüzüyor hissi yaşatacak. Deniz gözlüğü kullanmadan su altındaki balıkları görebilirsiniz. Cam gibi suyu olan bu koyda denizden çıkmak istemeyeceksiniz.

Animasyon

Kelebekler Vadisi Tekne Turu sırasında tekne animasyon ekibi tarafından sizin için özel olarak hazırlanan danslar ve eğlenceler yapılacak. Profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilen muhteşem ve unutulmaz bir gösteri seyredeceksiniz.

Köpük Partisi

Tekne turunun sonunda sizin için köpük partisi olacak. Eğlenceli müzikler eşliğinde günün en güzel zamanlarından birini yaşayabilirsiniz.

Soru - Cevap

Kelebekler Vadisi tekne turu fiyatı nedir?

2024 yılında Kelebekler Vadisi Tekne Turu yetişkinler için (8+) 900 Türk Lirası, 4-8 yaş arası çocuklar 650 Türk Lirası ve 3 yaş altındaki çocuklar için tamamen ücretsizdir.

Kelebekler Vadisi Tekne Turu fiyatına neler dahildir?

Kelebekler Vadisi Tekne Turu fiyatına Köpük Partisi, Animasyon ve Öğle Yemeği dahildir.

Kelebekler Vadisi tekne turu ne kadar sürer?

Kelebekler Vadisi Tekne Turu 10:30’da başlar, 17:30’da sona erer. Toplam tur süresi yaklaşık 7 saattir.