Rezervasyon No: +90-242-745-09-68
Bize Ulaşın
Fiyat:₺900
Telefon No*
İlerlemeden önce lütfen Şartları kabul ediniz.
İstek Listesine Ekle
97021

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • En iyi fiyatlarla rezervasyon
 • Özenle seçilmiş turlar
 • 20 yıllık tecrübe
 • Benzersiz bir tatil

Bize Ulaşın

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ya da WhatsApp'an yazabilirsiniz.

0252 345 04 89

Fethiye > Fethiye Tekne Turu

Fethiye Tekne Turu 2024

2024 yaz sezonu için rezervasyon yapın! En iyi fiyat ve Tatilde Turla Güvencesi ile rezervasyon için Bizi Arayın.

 • 6 Saat
 • Her Gün
 • Günlük Tekne
 • Yetişkin (6+): 900 ₺
 • Çocuk (3-6): 500 ₺
 • Bebek (0-2): Ücretsiz

Fethiye’de unutulmaz ve sıra dışı bir gün geçirmek ister misiniz? Fethiye 12 Adalar Tekne Turuna katılmak harika bir seçenek olabilir.

Fethiye’nin en iyi koylarında tekne turuna katılmanızı öneriyoruz. Bu tekne turu tatilinizi unutulmaz kılmaz için en iyi seçeneklerden biri olabilir. Tekne turuna katılarak hem güneşin hem de denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda araba ile ulaşmanız mümkün olmayan Fethiye koylarını ziyaret edebilirsiniz. Fethiye 12 Adalar Tekne Turu Koyları; Kızıl Ada, Akvaryum Koyu, Tavşan Adası, Yassıca Ada ve Göcek Koylarından oluşur.

Fethiye Tekne Turunda öğle yemeği fiyatın içerisine dahil ve öğle yemeğinde tavuk ya da balık opsiyonlarınız mevcut. Tekne girişinde tekne ekibinize tercihinizi belirttiğiniz taktirde yanında makarna ve salata ile ikram edilecektir. Rezervasyon için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Gelin birlikte Fethiye Koylarının keyfini çıkaralım.

Tur Başlangıç ve Bitiş Saati:

10:30 – 18:30

Otel Transferi:

Fethiye Otellerinden Ücretli Transfer

Fiyata Dahil / Hariç

 • Öğle Yemeği
 • Rehberlik Hizmeti
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Fethiye Tekne Turu Fiyatları 2024

2024 yılında Fethiye Tekne Turu yetişkinler için 900 Türk Lirası, 3 ila 6 yaş arası çocuklar için 500 Türk Lirası ve 3 yaş ve altındaki çocuklar için ücretsizdir.

15 Haziran’dan itibaren Fethiye Tekne Turu yetişkinler için 1000 Türk Lirası, 3 ila 6 yaş arası çocuklar için 600 Türk Lirası ve 3 yaş ve altındaki çocuklar için ücretsizdir.

 
Kişi Yaş Fiyat
Yetişkin 7 yaş ve üzeri 900 TL
Çocuk 3 – 6 yaş 500 TL
Bebek 0 – 2 yaş Ücretsiz

Fethiye Tekne Turu Programı

Fethiye Tekne Turu sabahın erken saatlerinde Fethiye merkez limandan saat 10:30’da tekne hareketi ile başlamaktadır. Yaklaşık olarak 8 saat sürecek olan tekne turunda 5 farklı Fethiye koyu ziyareti olacak. Molalar yaklaşık 30 ila 45 dakika arasında değişmekte. Akşam saat 18:00 sularında teknenin Fethiye merkez limana geri dönmesiyle tekne turu sonlanmaktadır.

Limadan Hareket

Çift katlı tekne misafirlerin tekneye ulaşması ile saat 10:30’da Fethiye merkez limandan hareket eder. Misafirlerin tekneye 09:45 civarında ulaşmasını şiddetle tavsiye ediyoruz. Çünkü hem araç park yeri sıkıntısı yaşamamak hem de tekne önünde saat 10 gibi oluşacak kalabalığa kalmamaları için. Ayrıca teknenin o gün ilk misafirleri olmanızı isteriz.

Akvaryum Koyu

Her tatil beldesinde bu isimle anılan bir koy bulunmaktadır. Fakat Fethiye bölgesinde bulunan Akvaryum Koyu mavinin bize sadece bir renk olmadığını kanıtlar nitelikte. Akvaryum Koyunun keyfini çıkarın.

Yassıca Ada

İrili ufaklı adalar takımından oluşan Yassıca Ada diğer bir ismiyle Yassıcalar. Kuş bakışı görüntüsü ile bile büyüleyen bu adalar takımının berrak suyu sizi büyüleyecek cinsten.

Kızıl Ada

İsminden de anlaşılacağı gibi Kızıl Ada gün batımında güneş ışığının denize ve taşlara vurmasıyla kızıl bir manzara sunuyor. Manzaranın da keyfini çıkarmayı unutmayın.

Tavşan Adası

Yeşil ve mavinin buluşmasının bir yansıması olan Tavşan Adasında yarım saat ila 45 dakika arasında değişen yüzme molası verilecektir. Kaptan gün içerisinde hava durumuna bağlı olarak dakikalarda değişiklik yapabilmektedir.

Göcek

Göcek kendine has Fethiye’ye bağlı küçük bir tatil beldesi olmasının yanı sıra günübirlik turların en uğrak koylarında biridir. Bu güzel koya küçük bir selam vermeden Fethiye 12 Adalar Tekne Turu sonlanamaz.

Limana Dönüş

Saat 18:00 sularında Fethiye merkez limana geri dönmüş olursunuz. Geri dönüş sırasında güneşin hafif rüzgarını teninizde, sesini kulağınızda hissedin. Sıcak bir çay tüm günün yorgunluğunu atmanıza yardımcı olabilir.

Soru - Cevap

Fethiye tekne turu ne kadar?

Fethiye tekne turu 2024 yılında yetişkinler için 900 lira, 3 ila 6 yaş arası çocuklar için 500 Türk Lirası ve 3 yaş ve altındaki çocuklar için ücretsizdir.

15 Haziran’dan itibaren Fethiye Tekne Turu yetişkinler için 1000 Türk Lirası, 3 ila 6 yaş arası çocuklar için 600 Türk Lirası ve 3 yaş ve altındaki çocuklar için ücretsizdir.

Fethiye tekne turunda hangi koylara gidilir?

Fethiye tekne turu Akvaryum Koyu, Göcek ve 12 adalar içerisindeki Yassıca Ada, Tavşan Adası ve Kızıl Ada’ya gider. Her bir durakta 45 dakika ile 1 saat arasında değişen yüzme molaları vardır.

Fethiye tekne turu saat kaçta başlar?

Fethiye’de düzenlenen tekne turları sabah saat 10:30’da limandan çıkış yapar ve akşam üstü saat 18:00’da limana döner.