Rezervasyon No: +90-242-745-09-68
Bize Ulaşın
Fiyat:₺450
Telefon No*
İlerlemeden önce lütfen Şartları kabul ediniz.
İstek Listesine Ekle
28093

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • En iyi fiyatlarla rezervasyon
 • Özenle seçilmiş turlar
 • 20 yıllık tecrübe
 • Benzersiz bir tatil

Bize Ulaşın

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ya da WhatsApp'an yazabilirsiniz.

0252 345 04 89

Bodrum > Bodrum Tekne Turu (Halikarnas)

Bodrum Tekne Turu (Halikarnas) 2024

2024 yaz sezonu için rezervasyon yapın! En iyi fiyat ve Tatilde Turla Güvencesi ile rezervasyon için Bizi Arayın.

 • 6 Saat
 • Her Gün
 • Günlük Tekne
 • Yetişkin (12+): 450₺
 • Çocuk (6-11): 350₺
 • Bebek (0-5): Ücretsiz

Bodrum tekne turu Ege Denizinin turkuaz dalgalarında harika bir teknede tur yapmak, gününüzü daha eğlenceli ve hatırlanabilir kılmak için mükemmel bir fırsat sunmaktadır.

Sabah saat 11:00’de Bodrum Limanı’ndan hareketle başlayan tekne turunda Bodrum sahil şeridinde bulunan 5 farklı koy ziyaret edilecek. Her molada yarım saat ile 45 dakika arasında değişen yüzme molası verilmektedir.

Bodrum tekne turunda sadece güzellikleriyle değil, efsaneleriyle de nefes kesen doğanın tüm güzelliklerini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Sizleri tatilinizi Bodrum tekne turu ile süslemeye ve Bodrum çevresindeki en güzel koyları rahatça keşfetmeye davet ediyoruz. Ege Denizi’nin en güzel koylarında yüzebilir, soğuk içeceklerinizi yudumlarken güzel manzaraların tadını çıkarabilir ve tabi ki inanılmaz fotoğraflar çekebilirsiniz!

Tekne turu sırasında koyların ilginç tarihlerini öğrenebilecek, vahşi tavşanları görebilecek ve hatta Myndos antik kenti kalıntılarının bir kısmını kristal berraklığındaki suların arasından görebilirsiniz. Ege Bölgesi’nin en güzel yerlerini ziyaret edeceksiniz; Karaada, Meteor Koyu, Akvaryum Koyu, Kumluk koyu ve Tavşan Burnu.

Tur Başlangıç ve Bitiş Saati:

11:00 – 17:30

Otel Transferi:

Fiyata Dahil / Hariç

 • Tekne Turu
 • Öğle Yemeği
 • Kişisel Harcamalar
 • Alkollü İçecekler

Bodrum Tekne Turu (Halikarnas) 2024 Fiyatları

2023  yılında Bodrum tekne turu yetişkinler için 450 Lira, çocuklar için (6-11 yaş) 350 Lira ve 5 yaşın altındaki çocuklar için ücretsizdir.

Kişi Yaş Fiyat
Yetişkin 12 yaş ve üzeri 450 TL
Çocuk 6 – 11 yaş 350 TL
Bebek 0 – 5 yaş Ücretsiz

Bodrum Tekne Turu (Halikarnas) Programı

Bodrum tekne turu sabah saat 11:00’de Bodrum Halikarnas limanından hareketi ile başlar ve tüm gün sürer. Tekne turu sırasında Türkiye’nin en güzel koylarını görecek, kristal berraklığındaki sularda yüzecek ve deniz manzaralarının tadını çıkaracaksınız.

Karaada – Sıcak Su Mağarası

Tekne turu programı Karaada – Sıcak Su Mağarasından başlar. Ada Bodrum’a yaklaşık 2 mil uzaklıkta bulunan Gökova Körfezi’nde bulunmaktadır.

Antik çağlarda bu adanın sahipleri St. John şövalyeleriydi. 16. Yüzyılda Osmanlı İmparatorluğu’nun topraklarına geçti. 1919 yılında ise İtalyan birlikleri tarafından işgal edilse de uluslararası anlaşmaya göre 1932’de İtalya Kara Ada’yı Türkiye’ye geri verdi.

Meteor Koyu

Meteor Koyu ismini bir zamanlar buraya düştüğüne inanılan bir meteordan alıyor. Büyüleyici bir manzara sizi bekliyor.

Akvaryum Koyu

Kristal mavi suları ve altın plajlarıyla ünlü büyüleyici Akvaryum Koyu’nda 30 dakikalık yüzme molası vereceğiz. Denizde yüzebilir, şnorkelle dalabilir ya da sadece rahatlayıp eğlenebilirsiniz.
Koyun derinliği 20 ila 30 metre arasındadır. Bazı bölgelerde 50 metreye ulaşsa da koy berraklığını kaybetmez.

Kumluk Koyu

Kumluk Koyu’nda mükemmel manzaraları, berrak denizi, ince kumları hepsini bir arada bulabileceksiniz. Denizin dibinde rengarenk balıkları, egzotik bitkileri görebilirsiniz. Kumluk Koyu karaya kıyısı bulunan nefis bir koy. Bu koyda yüzmekten gerçekten keyif alacaksınız.

Tavşanburnu

Bodrum’un en gözde yüzme noktalarından biri olan Tavşanburnu ismini Kral Halikarnas Mavsol döneminde almış. Kral ve sevgilisi yürüyüşleri esnasında çok fazla tavşan görmüşler ve onları beslemeye başlamışlar. Koyun adı o zamandan itibaren değişmemiş.

Koyun bir kısmı halka kapalı durumdadır. Çünkü koy içerisinde Myndos Antik kenti bulunmakta ve hala kazı çalışmalarına devam edilmekte. Myndos antik kenti kalıntılarının bir kısmını kristal berraklığındaki suların arasından görebilirsiniz.

Soru - Cevap

Bodrum Tekne Turu (Halikarnas) fiyatı nedir?

Bodrum Tekne Turu (Halikarnas) fiyatı 2024 yılında yetişkinler için 450 Lira, 6-12 yaş arası çocuklar için 350 Lira ve 0 ile 6 yaş arası çocuklar için ücretsizdir.

Bodrum Tekne Turu (Halikarnas) fiyatına neler dahildir?

Bodrum Tekne Turu (Halikarnas) fiyatına tekne turu ve öğle yemeği dahildir.

Bodrum tekne turu (Halikarnas) kaç saat sürer?

Bodrum Tekne Turu (Halikarnas) 11:00’de başlar, 17:30’da sona erer. Toplam tur süresi yaklaşık 6 saattir.