Rezervasyon No: +90-242-745-09-68
Bize Ulaşın
Telefon No*
İlerlemeden önce lütfen Şartları kabul ediniz.
İstek Listesine Ekle
7534

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • En iyi fiyatlarla rezervasyon
 • Özenle seçilmiş turlar
 • 20 yıllık tecrübe
 • Benzersiz bir tatil

Bize Ulaşın

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ya da WhatsApp'an yazabilirsiniz.

0252 345 04 89

Antalya > Antalya Mega Star Tekne Turu

Antalya Mega Star Tekne Turu 2024

2024 yaz sezonu için rezervasyon yapın! En iyi fiyat ve Tatilde Turla Güvencesi ile rezervasyon için Bizi Arayın.

 • 6 Saat
 • Her Gün
 • 600 Kişilik Tekne
 • Yetişkin (12+):
 • Çocuk (7-11):
 • Bebek (0-6):

Denizde eğlenmek, keyifli bir şekilde vakit geçirmek, masmavi denizde yüzmek ve enfes koyları keşfetmek ister misiniz? Antalya Mega Star Tekne Turu isteklerinizi yerine getirebilir.

600 kişi kapasiteli büyük ve konforlu bir tekne olan Mega Star ile Akdeniz’i keşfedeceksiniz. Kemer sahilinin göz alıcı zümrüt koylarını görmek için eşsiz bir fırsata sahip olacaksınız.

Küçük adacıklar, gizemli mağaralar, doğrudan denize düşen uçurumların yanı sıra en yüksek ve en ünlü dağlardan biri olan Tahtalı boyunca yelken açacaksınız. Arka planda bu çarpıcı manzaralarla unutulmaz güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Güneşin tadını çıkarmak, masmavi denizde yüzmek, Antalya ve Kemer’in antik tarihi yerlerini görmek, olaylarını öğrenmek için birkaç molanız olacak.

Devamını Oku...

Tekne turu sırasında siz ve çocuklarınız çok eğleneceksiniz. Animatörler sizin için dans gösterileri, yarışmalar, oyunlar, köpük partisi ve çocuklarınız için yüz boyama etkinlikleri içerin bir program hazırladı.

Antalya Mega Star Tekne Turu Kemer sahilinin muhteşem güzelliğini ziyaret etmek, enfes güzellikteki manzaralara hayran olmak, eski antik şehirleri öğrenmek için harika bir fırsat!

Tur günleri: Her Gün

Tur Saati: 10:00 – 17:00

Buluşma Yeri: Antalya otellerinden ücretli transfer

Tur Başlangıç ve Bitiş Saati:

10:00 – 17:00

Otel Transferi:

Antalya Otellerinden Ücretli Transfer

Fiyata Dahil / Hariç

 • Açık Büfe Kahvaltı
 • Öğle Yemeği
 • Köpük Partisi
 • Animasyonlar
 • Rehberlik Hizmeti
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Antalya Mega Star Tekne Turu Fiyatları 2024

2024 yılında Antalya Mega Star Tekne Turu yetişkinler için  Türk Lirası, 7 ila 11 yaş arası çocuklar için  Türk Lirası ve 6 yaş ve altındaki çocuklar için ücretsizdir.

Antalya Mega Star Tekne Turu Programı

Tekne turunuz saat 10:00 civarında başlayacak. Limanda sizi 600 kişi kapasiteli, modern, devasa bir Mega Star bekliyor olacak.

Rahatınız için yanınıza mayo, havlu, güneş gözlüğü ve güneş kremi almayı unutmayınız. Yüzmek ve güneşlenmek için Akdeniz koylarında üç mola sizi bekliyor. İlk olarak Phaselis Koyu’na gidecek ve aynı adı taşıyan antik kenti ziyaret edebileceksiniz.

Ardından Cennet koyunda yüzmek için molanız olacak. Tur sırasında tekne animasyon ekibinin sizin için hazırladığı gösterileri izleyecek, doyurucu bir öğle yemeğini afiyetle yiyebileceksiniz. Son olarak yüzebileceğiniz Kiriş Adasını ziyaret edeceğiz.

Kiriş Adası ziyaretinden sonra saat 17:00 civarında yeniden otelinize ulaşmış olacaksınız.

Akdeniz Koyları

Tekne turu sırasında üç muhteşem koy ziyaret edeceksiniz. İlk ziyaret ettiğiniz koy Phaselis Koyu. Buradaki mola yaklaşık bir saat sürecek. Mola sırasında yüzebilir, güneşlenebilir, körfezin kıyı şeridinde yürüyüş yapabilir veya Phaselis antik kentini ziyaret edebilirsiniz.

Bir sonraki durağınız Cennet Koyu olacak. Burası tamamen dağlarla çevrili eşsiz bir koy. Bu molada sadece denize girebilirsiniz. Su gerçekten çok berrak. Burada isteyen misafir karaya çıkabilir.

Turunuzun son durağı Kiriş Adası olacak. Burada masmavi denizde yüzebilir, günün keyfini çıkarabilirsiniz.

Phaselis

Phaselis, Tahtalı Dağı’nın eteklerinde bulunan antik bir şehirdir. MÖ 7. yüzyılda kurulmuştur. Büyük bir yerleşim yeri olarak kabul edilen şehir leylak yağı ve gül üretimi ile ünlüydü.

Roma döneminden kalma bu yerde korunmuş kalıntılara hayran kalacaksınız. Burada bulunan tiyatro küçük, ancak mimarisi Romalılar tarafından inşa edilen amfi tiyatrolara benziyor.

Phaselis’in yamaçlarından bugün hala görülebilen eski bir nekropol bulunuyor. Büyük İskender’in buraya gömüldüğüne dair bir efsane var.

Phaselis antik kentine yapılacak bir ziyaret, antik dünyaya mükemmel bir tur olacaktır.

Öğle Yemeği

Macera dolu tekne turunuz neredeyse tüm gün sürecek, bu yüzden kesinlikle acıkmış hissedeceksiniz. Teknede lezzetli ve doyurucu bir öğle yemeği sizi bekliyor olacak. Öğle yemeğinde tavuk şnitzel, soslu makarna ve mevsim salatası ikram edilecektir. Dilerseniz tekne içerisinde bulunan bardan ek ücret karşılığında içecek satın alabiliriniz.

Animasyon

Tekne turu boyunca animasyon ekibi tarafından özel olarak hazırlanmış şovlar izleyeceksiniz. Eğlenceli oyunların ve yarışmaların yanı sıra köpük partisi günün en güzel anlarından birini oluşturacak. Ayrıca çocuklarınız yüz boyama etkinliği ile filmlerden, masallardan veya çizgi filmlerden en sevdikleri karakterlerin tarzında yüzlerini boyamaktan mutlu olacaklar.

Köpük Partisi

Turunuzun en güzel anını köpük partisi oluşturacak. Büyük bir köpük bulutunda müzikle dans etmeyi seveceksiniz. Köpüklerin arasındaki eğlence turunuz için harika bir son olacak.

Soru - Cevap

Antalya Mega Star tekne turu ne kadar?

Antalya tekne turu 2024 yılında yetişkinler için  lira, 6 – 12 yaşındaki çocuklar için  lira, 0 – 6 yaşındaki çocuklar için ücretsizdir.

Antalya Mega Star tekne turunda hangi koylara gidilir?

Antalya Mega Star tekne turu Cennet Koyu, Kiriş Koyu ve Phaselis Koyu’na gider. Her bir durakta 1 saat yüzme molası vardır.

Antalya Mega Star tekne turu saat kaçta başlar?

Mega Star tekne turu sabah saat 10:00’da limandan çıkış yapar ve akşam üstü saat 17:00’de limana döner.