Rezervasyon No: +90-242-745-09-68
Bize Ulaşın
Fiyat:₺1,500
Telefon No*
İlerlemeden önce lütfen Şartları kabul ediniz.
İstek Listesine Ekle
5623

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • En iyi fiyatlarla rezervasyon
 • Özenle seçilmiş turlar
 • 20 yıllık tecrübe
 • Benzersiz bir tatil

Bize Ulaşın

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ya da WhatsApp'an yazabilirsiniz.

0252 345 04 89

Antalya > Antalya Buggy Safari

Antalya Buggy Safari 2024

2024 yaz sezonu için rezervasyon yapın! En iyi fiyat ve Tatilde Turla Güvencesi ile rezervasyon için Bizi Arayın.

 • 2 Saat
 • Her Gün
 • Bakımlı Araçlar
 • Tek Kişi: 1500 ₺
 • İki Kişi: 2000 ₺
 • Toros Dağlarında

Tatilinize biraz ekstrem hava katmak, Antalya doğasının tadını çıkarmak ve bir dağ gezisinde farklı duygular yaşamak ister misiniz? Antalya’da Buggy Safari ihtiyacınız olan şey!

Antalya Buggy Safari, Toros Dağları’nın eteklerinde heyecan verici bir tur. Adrenalin dolu bu yolculuk  size sadece eğlenceli bir off-road sürüşü yaşama fırsatı vermekle kalmayacak, aynı zamanda sizi Toros Dağları’nın eşsiz doğasıyla tanıştıracak.

Yolculuğunuz küçük arazi araçları – arabalarla olacak. Bu araçların kullanımı kolaydır ve manevra kabiliyeti yüksektir. Yolculuktan önce bir güvenlik bilgilendirmesi alacaksınız. Eğitmenler sizi yolculuğa hazırlayacak ve buggy’yi nasıl kullanacağınızı öğretecek. Bilgilendirmeden sonra, birkaç dakikalık bir test sürüşü olacak ve off-road yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Devamını Oku...

Muhteşem ormanlar, berrak göller ve dağ nehirleri gibi çevredeki manzaraların muhteşem güzelliğine hayran kalacaksınız. Yol boyunca dinlenebileceğiniz birkaç durak olacak. 

Antalya buggy safari eğlenceli ve güvenli bir aktivitedir. 16 yaşından küçük misafirlerin aracı kullanmasına izin verilmez ancak buggy yolcu koltuğuna oturabilirler.

Tur günleri: Her gün

Tur Saati: 09:00 – 12:00 / 11:00 – 15:30 / 15:00 – 19:00

Buluşma Yeri: Antalya otellerinden ücretsiz transfer

Tur Başlangıç ve Bitiş Saati:

8:00 – 10:00 / 10:00 – 12:00 / 15:00 – 17:00

Otel Transferi:

Antalya Otellerinden Ücretsiz Transfer

Fiyata Dahil / Hariç

 • Ücretsiz Transfer
 • Öğle Yemeği
 • Rehberlik Hizmeti
 • Buggy Araçlar
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Antalya Buggy Safari Fiyatları 2024

2024 yılında Antalya Buggy Safari tek kişilik araçlar için 1500 Türk Lirası, çift kişilik araçlar için 2000 Türk Lirasıdır.

Tur Sayı Fiyat
Buggy Safari Tek Kişilik 1500 TL
Buggy Safari Çift Kişilik 2000 TL

Antalya Buggy Safari Programı

Buggy Safariniz, sizi otelinizden alıp yolculuğunuzun başlangıç noktasına götüren konforlu bir minibüs yolculuğuyla başlar. Burada küçük ama manevra kabiliyetine sahip buggy arabaları bulacaksınız. Deneyimli eğitmenler, bir buggy aracını nasıl kullanacağınız konusunda size bilgi verecek ve öğretecektir.

Bilgilendirmenin ardından heyecanlı yolculuğunuza başlayacaksınız. Keyifli manzaralara hayran olmak ve unutulmaz fotoğraflar çekmek için birkaç molanız olacak. Turun sonunda otelinize geri bırakılacaksınız.

Buggy

Buggy, arazi sürüşü için tasarlanmış küçük ama manevra kabiliyeti yüksek bir arabadır. Yolun en zor bölgelerini bile kolayca geçebilme kabiliyetine şaşıracaksınız. Araçlar kesinlikle güvenlidir ve çocuklarınızı bu geziye götürebilirsiniz. Buggy aynı zamanda kontrolü kolaylaştıran otomatik bir araçtır. Yeni başlayan biri bile halledebilir. Ehliyet gerekli değildir ve 16 yaşından itibaren sürebilirsiniz. İki tip buggy arabası vardır – tek (yalnızca sürücü) ve çift (sürücü + yolcu).

Toros Dağı

Toros Dağı’nın rakımı 3.726 metre olup, uzunluğu 1.600 km’dir ve eşsiz flora ve faunası ile ünlüdür. Toros Dağları’nın geniş bir alanı milli parktır. Yamaçların denize bakan güney tarafı, yaprak dökmeyen ormanlar, uzun otlar ve bodur ağaçlarla kaplıdır. Örneğin: defne, mersin, cistus, funda ve çilek ağaçları. Eğimin yukarısında iğne yapraklı orman ve dağ çayırları, meşe ve ardıç, çam ve Lübnan sedir bahçeleri göreceksiniz.

Safari

Dağ yollarında adrenalin dolu bir yolculuk sizleri bekliyor. Dağlar, nehirler ve yamaçların yanı sıra deniz kıyısının muhteşem manzaralarından etkileneceksiniz. Buggy turunuz 1,5 – 2 saat arasında sürer. Konvoyu deneyimli eğitmenler yönetir ve bu da geziyi kesinlikle güvenli kılar. Tur sırasında dinlenmek, dağ manzarasının tadını çıkarmak ve unutulmaz fotoğraflar çekmek için birkaç durak var.

Parkur Alanı

Parkur alanı orman içinde olup, farklı zorluklara sahip engellerle özel olarak tasarlanmıştır. Bu engellerin üzerinden geçerken adrenalin artışınız olacaktır.

Soru - Cevap

Antalya Buggy Safari ne kadar?

2024 yılında Antalya Buggy Safari tek kişilik araçlar için 1500 Türk Lirası, çift kişilik araçlar için 2000 Türk Lirasıdır.

Antalya Buggy Safari turu nerede gerçekleşir?

Antalya Buggy Safari turu Toros Dağları eteklerinde gerçekleşir.

Antalya Buggy Safari saat kaçta başlar?

Antalya Buggy Safari için üç seans bulunmaktadır. Sabah seansı 08:00 – 10:00, öğle seansı 10:00 – 12:00, akşam seansı 15:00 – 17:00 arasındadır.