Rezervasyon No: +90-242-745-09-68
Telefon Numaranızı Bırakın
Telefon No*
İlerlemeden önce lütfen Şartları kabul ediniz.
İstek Listesine Ekle
8052

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • En iyi fiyatlarla rezervasyon
 • Özenle seçilmiş turlar
 • 20 yıllık tecrübe
 • Benzersiz bir tatil

Bize Ulaşın

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ya da WhatsApp'an yazabilirsiniz.

0252 345 04 89

Kos > Kos Balık Turu

Kos Balık Turu

Bereketli sulardan sizde nasibinizin oltaya takılmasını istiyorsanız Kos Adası Balık Tutma Turu tam size göre. Maviliklerin arasında huzurla dolarken, sonunda kıpır kıpır balıklarla ödüllendirilmek gibisi yok. Tuzlu deniz kokusunun ciğerlerinize dolduğunu ve huzurunda bir kokusu olduğunu hissediyorsunuz.

Sabah saatlerinde ve akşamüzeri saatlerinde düzenlenen Kos Adası Balık Tutma gezimizde dingin bir gün geçirme şansı buluyorsunuz. Doğanın kollarında yapılan her aktivite gibi içinizin bir çocuk neşesiyle dolduğunu fark ediyorsunuz. Çocuklarınızla eğlenirken öğrenecekleri bir program arıyorsanız da, balık tutma turu oldukça ideal. Sabretmenin güzelliğini doğanın kolları arasında hiç unutamayacakları şekilde tecrübe etme şansları olacak.

Tur boyunca tuttuğunuz balıkları dilerseniz Kos Adası’ndaki restoranlardan birinde pişirtip keyifli bir öğün geçirirsiniz. Keyifli bir gezinin ardında damağınıza yayılan taze balığın keyfini çıkarmak paha biçilmez.

Bereketli Ege kıyılarında avlanırken dinlenmek istiyorsanız sizleri Kos Adası Balık Tutma Turumuza bekliyoruz.

📅 Tur Günleri: Her Gün
⏱️ Tur Saatleri: 10:00 – 13:00 / 15:00 – 18:00
✔️ Tur İçeriği: Balıkçılık ekipmanları, yemler, sandviç, 1 içecek
📌 Tur Bilgileri: Ege Denizinde büyük av balıkçılığı

Kos Balık Tutma Fiyatı

2024 yılında Kos’ta Balık Tutma ücreti yetişkin başına 40 €, balıkçı olmayan misafirler ve 9 yaşına kadar olan çocuklar için 30 €’dur. Bu ücrete balıkçılık ekipmanları, yemler, bir sandviç ve bir içecek dahildir.

Dahil olanlar / Hariç olanlar

 • Deneyimli Kaptan
 • Sürdürülebilir Balıkçılık
 • Tüm Ekipmanlar & Yemler
 • Sandviç
 • Bir Alkolsüz İçecek
 • Sigorta
 • Diğer İçecekler

Tur Programı

Yarım günlük aktivite arayışında olan tatilcilere hitap eden Kos Adası Balık Tutma Turu sabah 10’da ve akşamüzeri 3’te olmak üzere iki seans şeklinde düzenleniyor. Ege iklimsel farklılıkların harmanlandığı bir bölge olduğu için hem yeryüzü hem de sualtı fauna çeşitliliğin zengin olduğu bir bölge.

Yaklaşık olarak 3 saat süren gezide balık tutma ekipmanları takım arkadaşlarımız tarafından sizlere sunuluyor. Temiz hava ve beklemek sizleri acıktıracağı için, teknede sandviç ve içecek ikramlarının tadını çıkartabilirsiniz. Günün sonunda yakaladığınız balıkları civardaki restoranlardan birinde ücretsiz bir şekilde pişirtme şansı da buluyorsunuz.

Balıkçı Teknesi Hakkında

Doğanın içinden samimi ve küçük bir ahşap tekneyle seyahat edeceksiniz. Ahşap dokusu ve rahat oturma alanlarıyla tanımlayabileceğimiz tekne yaklaşık olarak 12 kişi kapasiteli oluyor. Balık tutmak için gerekli tüm ekipmanlarla donatılmış teknede geçirdiğiniz anları unutmak istemeyeceksiniz.

Balık Tutma Hakkında

Daha önce hiç bu aktiviteyi yapmamış olsanız da, kaptanın size göstereceği küçük tüyolarla balık tutmanın keyfine kendinizi bırakmaya hazır olun. Maviliklerin arasında huzurla geçecek anlarınızın oltanıza takılan küçük mucizelerle daha da güzelleştiğini hissediyorsunuz.

Genellikle levrek, uskumru, çipura ve ahtapot gibi Ege kıyılarına has deniz ürünleriyle oltalarınız şenleniyor. Balıkların yemlere gelmesini beklerken tekne ekibinin sizlere sunduğu ikramları keyifle yemenin tadını çıkarın.

Kos Adası Balık Tutma Turu ailesiyle keyifli zamanlar geçirmek isteyenlerin de yapabileceği aktivitelerden biri. Günün sonunda mavinin bereketli koynundan tabaklarınıza gelen leziz öğün galiba turun en güzel yanı. Yıllarca sevdiklerinize anlatacağınız keyifli bir anı daha istiyorsanız tura sizleri de bekliyoruz.

Soru - Cevap

Kos adasında balık turları ne kadar?

Kos adası balık turu yetişkinler için 40 Euro, balık tutmayan konuklar ve 9 yaşın altındaki çocuklar için 30 Euro’dur.

Ne tür balıklar yakalamayı bekleyebilirim?

Kesin olmamakla birlikte, balık avı gezisinde çeşitli balıklar yakalayabilirsiniz. Kefal, çipura, levrek, orfoz, fener, karagöz, zargana ve kılıç balığı gibi.

Eşim balığa çıkmak istiyor ama ben ilgilenmiyorum. Öneriniz var mı?

Güvertede dinlenebileceğiniz ve denizin tadını çıkarabileceğiniz balık tutmayan bir yolcu olarak katılabilirsiniz. Bu tam günlük bir tur değildir, bu yüzden sıkılmayacaksınız.

Ekstra para getirmem gerekiyor mu?

Tur fiyatına bir adet alkolsüz içecek dahildir. Başka bir meşrubat veya alkollü içecek satın almak isterseniz, masrafları karşılamak için küçük bir miktar getirmeniz en iyisidir.

Gemide hangi olanaklar mevcuttur?

Rahatınız için gemide küçük bir bar, oturma alanı ve WC bulunmaktadır.

Yunusları görmek mümkün mü?

Hiçbir garanti olmasa da, balıkçıların yunusları bir anlığına görmesi nadir değildir. Kim bilir?

Kaptan Tasos kimdir?

Kaptan Tasos’un balıkçı teknesi 60 yılı aşkın süredir adada sürdürülebilir balıkçılık yapıyor. Adada denizin gizli cevherleri hakkında büyük bir deneyime sahip olan tek ekip onlar. Tüm balıkların dün nerede olduğunu ve bugün nerede olacaklarını biliyorlar.

Özel gezilere katılabilir miyiz?

Balık tutmak için özel gezilere katılmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin. Kaptan Tasos’un adadaki tek ekip olduğunu ve balıkçılığın Kos kasabasındaki popüler açık hava etkinliklerinden biri olduğunu unutmayın. Bu yüzden erken rezervasyon yaptırmanız gerekecektir.