Rezervasyon No: +90-242-745-09-68
Telefon Numaranızı Bırakın
Telefon No*
İlerlemeden önce lütfen Şartları kabul ediniz.
İstek Listesine Ekle
7979

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • En iyi fiyatlarla rezervasyon
 • Özenle seçilmiş turlar
 • 20 yıllık tecrübe
 • Benzersiz bir tatil

Bize Ulaşın

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ya da WhatsApp'an yazabilirsiniz.

0252 345 04 89

Kos > Kos At Safari Turu

Kos At Safari Turu

Güneşin neredeyse her mevsim gülümsediği 12 Adaların kraliçesi Kos’ta doğanın içinden canlılarla güzel bir gezintiye çıkmaya ne dersiniz? Muhteşem doğası ve sıcacık iklimiyle Ege açıklarında inci gibi parlayan adayı sevimli at dostlarımızla gezme fikri dahi sizi heyecanlandıracak.

Sakin yapılarıyla ruhunuzu dinlendirecek sevimli at dostlarımızla ahenk içinde geçireceğiniz anların bitmesini hiç istemeyeceksiniz. Kos Adası At Safari Turu, at binmeyi ilk kez tecrübe edeceklerden bu sporu hayat tarzı haline getirmiş ileri seviyedeki binicilere de hitap ediyor. Günün belirli zamanlarında, Kos’un huzurlu yolları boyunca 1 veya 1 buçuk saat boyunca at dostlarımızla seyahat etme şansı buluyorsunuz. Birçok fiziksel ve ruhsal rahatsızlığın tedavisinde insanoğluna şifa olan mucizevi canlılarla yapacağınız doğa gezisiyle, şifa bulmaya hazır olun.

Adanın muhteşem atmosferini daha yakından keşfetmek isteyen doğaseverleri ve atlı sporlara ilgi duyan sporcuları Kos Adası At Safari Turumuza bekliyoruz.

📅 Tur Günleri: Her Gün
⏱️ Tur Saatleri: Sabah, Gündüz, Gün Batımı
✔️ Tur İçeriği: Transfer, eğitim hizmeti, kask, koruyucu yelek
📌 Tur Bilgileri: Alikes tuz gölü, plaj gezintisi, atlarla yüzme

Kos At Safari Turu Fiyatı

Kos’ta at binme fiyatları, turun süresine bağlı olarak 2024 yılında 35 ila 90 € arasında değişmektedir. Bu fiyatlara eğitim hizmeti, güvenlik ekipmanları ve binicilik deneyimi dahildir.

Tip Fiyat
Yeni Başlayanlar Binicilik 35 €
Deneyimli Binicilik 45 €
Atlarla Yüzme (Sabah) 40 €
Atlarla Yüzme (Gün Batımı) 50 €
Eyersiz Binicilik 90 €

Dahil olanlar / Hariç olanlar

 • Marmari Otellerinden Transfer
 • Eğitim Hizmeti
 • At Binme
 • Kasklar
 • Binici Botları
 • Koruyucu Yelekler (Çocuklar İçin)
 • Kişisel Giderler
 • İçecekler

Kos At Safari Turu Programı

Kos At Safari Turu programı, hayvanat bahçesinin de bulunduğu tesiste başlıyor. Yaz ve kış mevsiminde belirli saatlerde yapılan programa kendiniz için en uygun olan zamanda katılma şansı buluyorsunuz. Yeni başlayan kategorisindeyseniz kısa programlara katılabilirken, deneyimli biniciyseniz tırıs ve dörtnala programlarla adrenalin dolu zamanlar geçirme fırsatı bulursunuz. 

Deneyimli hocaların gözetiminde uysal at dostlarımızla küçük bir tanışmanın ardından geziniz başlıyor. Kos Adası’nın toprak yollarında, tuz göllerinde ve altın sarısı sahillerinde at üzerinde gezinmeye doyamayacaksınız. Atlarla yüzme deneyimini de yaşayacağınız programda her açıdan ferahladığınızı hissediyorsunuz. 4 yaşından büyük çocuklarınızla katılabileceğiniz Kos At Safari Turu’nda ailecek eğlenmenin tadına varıyorsunuz.

Birçok ihtiyacınızı karşılamanıza imkân sunan çiftlik de başlayan geziniz yine burada sonlanıyor. Gezinizin ardından hayvanat bahçesindeki geyik, ördek, kaz, tavşan, tavuk ve balık gibi büyüleyici canlıları daha yakından görme fırsatı da buluyorsunuz.

Alikes Tuz Gölü

Renkleriyle içinizi şenlendiren flamingolara da ev sahipliği yapan bu eşsiz tuz gölünü, atlarla gezinmeye doyamayacaksınız. Ciğerlerinize dolan tuzlu suyun kokusuyla tazelendiğinizi hissedeceksiniz.

Beyaz Kumlu Sahiller

Huzurun ve yeni başlangıçların rengi beyaz sahiller boyunca dörtnala giderken, gözünüze ilişen Pserimos Adası’nın manzarasıyla büyülenmeye hazır olun.

Binicilik Programları Hakkında

Her seviyeden biniciye hitap eden Kos At Safari Turu Programıyla adanın muazzam coğrafyasını keşfetme fırsatı yakalıyorsunuz.

Yeni Başlayanlar

Kos At Safari Turunda, ilk kez at ile tanışacak olan katılımcılar bu sakin canlılarla doğanın içinde huzur dolu bir gezi yapma şansı buluyor. Sabah saatlerinde, gündüz ya da güneşin gökyüzüne vedaya hazırlandığı saatlerde katılabileceğiniz gezi yaklaşık olarak 1 saat sürüyor. Kos Adası’nın mis gibi doğasının arasında 7 kilometrelik parkurda zaman dursun isteyeceksiniz.

Deneyimli Binicilik Programı

Binicilik konusunda deneyimlisiniz ama Kos kıyılarında farklı bir macera arıyorsanız 1 saatlik gün batımı turu tam size göre. Yeni başlayan binicilerin parkuruna nazaran daha zor bir güzergâhta ilerlemenin tadına varın. Nal sesinin dalga seslerine karıştığı bu zamansız yolculukta saç uçlarınıza kadar dinginleştiğinizi hissedeceksiniz.

Atlarla Yüzme Deneyimi

Sevimli dostlarımızla aranızdaki iletişim ileri seviyeye ulaştığında, dörtnala denizin arasında yol almanın keyfini yaşama şansı buluyorsunuz. Yaklaşık olarak 1 buçuk saat sürecek bu macerayı dilerseniz sabahın ilk ışıklarıyla ya da gün batımında deneyimleyebilirsiniz. Berrak suların arasında, uysal dostlarımızla ahenk içinde yüzmenin tadını çıkarıyorsunuz.

Eyersiz At Binişi

Atların kalp atışını daha yakından hissetmek istiyorsanız eyersiz olarak bu sevimli canlılarla yol alma şansı da buluyorsunuz. 1 saat boyunca rüzgârın dingin kollarında kuşlar kadar özgür olacağınız bu macera uzun süre dimağınızdan silinmeyecek. Atlarla eş iki parça gibi bütünleştiğiniz bu anların hiç bitmesini istemeyeceksiniz. Bu programda da atlarla ferahlama şansı buluyorsunuz.

Soru - Cevap

Kos'de Binicilik ne kadar?

Kos Binicilik ücreti 2024 yılında kişi başı 35 Euro ile 90 Euro arasındadır.

At binme konusunda herhangi bir deneyimim olması gerekiyor mu?

Hayır, at biniciliğine katılmak için at biniciliği konusunda herhangi bir deneyime ihtiyacınız yoktur.

Her seviyedeki binici için turlar mevcuttur. 1 saatlik sürüş ilk kez binenler için mükemmeldir. Daha ileri düzey sürüşler için önceden deneyim gerekli olabilir.

Çocuklar at binme turlarına katılabilir mi?

Çocuklar ebeveynleriyle birlikte at gezintilerine katılabilirler. Aslında, gezintiler birlikte yapmak için mükemmel bir aile aktivitesidir.

En genç binicilerin bile kendilerini rahat ve güvende hissetmelerini sağlamak için, binmeleri için midilliler mevcuttur. Çiftlikteki midilliler nazik ve iyi eğitimlidir. Çocukların öğrenmesi ve bu deneyimden keyif alması kolaydır.

Bazılarımız at binmeye katılmayacak, yine de çiftliği ziyaret edebilirler mi?

Evet, kesinlikle! Grubunuzdan biri at binmeye katılmak istemezse, Ahırı ziyaret etmeye devam edebilirler. Mini hayvanat bahçesini keşfedebilir, güzel doğal alanın tadını çıkarabilir ve siz safarinin bitmesini beklerken kafede bir şeyler içebilir veya atıştırabilirler.

At binme kıyafetleri nelerdir?

Uzun pantolon ve spor ayakkabı giymek en iyisidir. Spor ayakkabınız yoksa, Çiftlik, rahatınız için binicilik botları sağlar.

Kos'ta ata binmek güvenli midir?

Evet, Kos adasında ata binmek her yaş için güvenlidir. Turlar, misafirlerinin ve atların güvenliğine öncelik veren deneyimli rehberler tarafından yönetilmektedir.

Tüm binicilere kask verilir ve atları nasıl kullanacakları ve binecekleri konusunda talimat verilir. Çocuklara daha fazla güvenlik için koruyucu yelekler sağlanmaktadır.

Yanımda ne getirmeliyim?

Dağ etekleri ve sahil şeridi oldukça güneşli olabileceğinden yanınızda iyi bir güneş kremi getirin. Şişelenmiş su getirmek iyi bir fikirdir. Çantalarınızı dönüşünüze kadar çiftlik’e bırakabilirsiniz.

Ata binmek için ağırlık sınırı nedir?

Ata binmek için ağırlık sınırı 100 kilogramdır. Çocuklar için midilli gezintileri mevcuttur.

Rezervasyon yapmadan önce bilmem gereken bir şey var mı?

Çiftlikte ekip, başkalarının ve atların güvenliğinin herhangi bir zamanda tehlikeye girebileceğini düşünürse, herhangi birini geri ödeme yapmadan binmeyi reddetme hakkını saklı tutar. Kos adası çiftliği, binicileri yeteneklerine, yaşlarına ve kilolarına göre değerlendirerek onlar için en uygun atı veya midilliyi bulur.