Rezervasyon No: +90-242-745-09-68
Bize Ulaşın
Telefon No*
İlerlemeden önce lütfen Şartları kabul ediniz.
İstek Listesine Ekle
6115

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • En iyi fiyatlarla rezervasyon
 • Özenle seçilmiş turlar
 • 20 yıllık tecrübe
 • Benzersiz bir tatil

Bize Ulaşın

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ya da WhatsApp'an yazabilirsiniz.

0252 345 04 89

Pamukkale > Pamukkale Yamaç Paraşütü

Pamukkale Yamaç Paraşütü 2024

2024 yaz sezonu için rezervasyon yapın! En iyi fiyat ve Tatilde Turla Güvencesi ile rezervasyon için Bizi Arayın.

 • 15 Dakika
 • Her Gün
 • Yamaç Paraşütü
 • 500 Metre

Kendinizi bulutların arasında hayal ediyor musunuz? Özgürlüğü hissetmek, adrenalin duygusunu uç noktalarda yaşamak ister misiniz? Pamukkale Yamaç Paraşütü size inanılmaz bir deneyim yaşatacak!

Türkiye’de yamaç paraşütü, adrenalin sevenler için en popüler eğlence aktivitelerinden biridir. Pamukkale Yamaç Paraşüttü ile sadece inanılmaz ekstrem bir spor deneyimlemekle kalmayacak aynı zamanda inanılmaz manzaralara kuşbakışı şahit olacaksınız. Pamukkale’nin bembeyaz travertenlerinin, termal havuzların, tepelerin ve göllerin manzarasını göreceğiniz, yerden 500 metre yüksekliğe çıkacaksınız. Pamukkale sadece Türkiye’de bulunan ve UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan eşsiz bir doğa oluşumudur. Hierapolis antik kenti kalıntılarının kuşbakışı görülen yapısına hayran kalacaksınız. Roma İmparatorluğu’nun eşsiz mimarisi sizi şaşırtacak. Ayrıca tamamı maden suyu ile doldurulmuş güzel antik Kleopatra termal havuzunu da göreceksiniz.

Pamukkale’de, eşsiz bir doğa mucizesi ve antik Hierapolis şehri üzerinden yapılacak bir yamaç paraşütü uçuşu size yerden yürürken görmenin imkansız olduğu manzaraları görme fırsatı verecek.

Tur Süresi: 2 Saat

Uçuş Süresi: 15 Dakika

Tur Günleri: Her gün

Tur Saatleri:  Her saat başı

Tur Başlangıç ve Bitiş Saati:

Gün Doğumu – Gün Batımı Arası

Otel Transferi:

Pamukkale ve Karahayıt otellerinden ücretsiz transfer

Fiyata Dahil / Hariç

 • Otel Transferi (Gidiş-Dönüş)
 • Tüm Ekipmanlar
 • Eğitmenlik Hizmeti
 • Pilot Ücreti
 • Fotoğraf & Video
 • Kişisel Harcamalar

Pamukkale Yamaç Paraşütü Programı

Macera dolu Pamukkale Yamaç Paraşütü deneyiminiz transfer aracının belirlenen saatte sizi otelinizden almasıyla başlar. Kısa bir yolculuktan sonra atlama yapacağınız Dinamit Tepesi’ne ulaşacaksınız. Tepenin deniz seviyesi yüksekliği 300 metredir. Tandem yamaç paraşütü için idealdir. Tepeye ulaşır ulaşmaz profesyonel pilotlar ve eğitmenlerden oluşan bir ekip tarafından karşılanacaksınız. Karşılamadan sonra profesyonel bir eğitmen tarafından ayrıntılı eğitim ve uçuş hakkında güvenlik talimatları alacaksınız. Pilotlar, uçuş hakkında bilmeniz gereken her şeyi ayrıntılı olarak açıklayacaktır. Daha da önemlisi, uçarken neler yapıp neleri yapamayacağınızı öğretecekler.

Eğitiminizi ve hazırlığınızı tamamladıktan sonra unutulmaz uçuşunuz başlayacak. Bir eğitmen eşliğinde kısa bir mesafe koşacaksınız ve geriye dönüp bakmaya vaktiniz olmadan kendinizi Pamukkale’nin inanılmaz manzaraları üzerinde yükselirken bulacaksınız.

Yamaç Paraşütü

Uçuşunuz yaklaşık 15-30 dakika arasında sürecektir. Kesin süre, o günkü hava koşullarına ve rüzgar hızına bağlı olarak belirlenir. İyi bir rüzgar ile 1000 metreye kadar yükselme imkanına sahip olacaksınız. Ancak ortalama olarak, uçuş yüksekliği genellikle yerden 500 metre yüksektir.
Yerden yükseldiğiniz zaman kuş gibi hissetmenin nasıl bir şey olduğunu öğreneceksiniz. Sadece rüzgarın sesi size eşlik edecek.

Pamukkale

Pamukkale’nin ünlü antik yerlerinin en çarpıcı ve nefes kesici manzaralarını yukarıdan görme fırsatına sahip olacaksınız. Şanslıysanız düzinelerce renkli balon önünüzden geçecek. Pamukkale travertenlerinin eşsiz beyaz teraslarının, antik kaplıcaların, yeşil vadilerin, güzel bir gölün ve ünlü Kleopatra mineral havuzunun üzerinden uçun. Antik Hierapolis kentinin üzerinde uçarken; tapınaklar, çeşmeler, Roma kapıları, spor salonları, antik Roma hamamları, Plüton mağarası, Apollo tapınağı, Triton çeşmesi, Hierapolis agorası (pazar meydanı), Hierapolis nekropolü ve devasa bir amfitiyatro göreceksiniz. Kalıntıların üzerinde havada iken Roma İmparatorluğu’nun mimarisini bütünüyle görebileceksiniz.

Pamukkale’nin eşsiz manzarasının güzelliğini kuşbakışı izleyebilecek ve bir film kahramanı gibi hissedeceksiniz. Doğanın yarattığı, sadece Türkiye’de bulunan ve UNESCO Dünya Miras Listesi’ne dahil edilen inanılmaz bir yer.

İniş

Tüm bu muhteşem manzaraları yukarıdan gördükten sonra yavaş yavaş Pamukkale yakınlarında bulunan iniş yerine inmeye başlayacaksınız. Uçuş alanında uçmanıza yardım eden ekip sizi orada bekliyor olacak.

Pamukkale yamaç paraşütü, kuşkusuz muhteşem tatilinizin unutulmaz bir anısı olarak kalacaktır!

Fotoğraf & Video

Pilotunuz uçuşunuzun eşsiz fotoğraflarını ve videolarını sizin için çekecektir. Uçuş sabah gerçekleşirse, renkli balonlar arka plana dahil olabilir. İnişten sonra, isterseniz ek bir ücret karşılığında fotoğraf ve video satın alabilirsiniz.

Soru - Cevap

Pamukkale Yamaç Paraşütü ne kadar?

2024 yılında Pamukkale Yamaç Paraşütü yetişkin fiyatı

Pamukkale Yamaç Paraşütü fiyatına neler dahildir?

Pamukkale Yamaç Paraşütü fiyatına gidiş dönüş otel transferi, profesyonel pilot, eğitim ve ekipman dahildir.