Rezervasyon No: +90-242-745-09-68
Bize Ulaşın
Telefon No*
İlerlemeden önce lütfen Şartları kabul ediniz.
İstek Listesine Ekle
28031

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • En iyi fiyatlarla rezervasyon
 • Özenle seçilmiş turlar
 • 20 yıllık tecrübe
 • Benzersiz bir tatil

Bize Ulaşın

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ya da WhatsApp'an yazabilirsiniz.

0252 345 04 89

Antalya > Antalya Disco Tekne Turu

Antalya Disco Tekne Turu 2024

2024 yaz sezonu için rezervasyon yapın! En iyi fiyat ve Tatilde Turla Güvencesi ile rezervasyon için Bizi Arayın.

 • 5 Saat
 • Her Gün (Pzt. Hariç)
 • Günlük Tekne

Antalya’nın sımsıcak havası eşsiz mavisi ve gecenin doğal ışıltısı eşliğinde unutulmaz bir eğlence yaşama fırsatını kaçırmayın…

Tatilcilerin ülkemizde sıkça ziyaret ettikleri Antalya’da mavi sular üzerinde doludizgin bir eğlence anlayışı için Antalya Disco Tekne Turu oldukça iyi bir alternatiftir. Canlı DJ performansları, gogo ve ışık gösterileriyle eğlencenin tadına doyacaksınız.

Antalya’nın renkli akşam gecesinin başlamasıyla saat 22:00’da Kemer limandan disco teknesinin hareket etmesiyle eğlence başlar. Yaklaşık yarım saatlik tekne yolculuğu sonunda Kemer’in gözde koylarında Ay Işığı Koyu’na demir atılır. Marina’da başlayan eğlence koyda hızlanarak devam eder. Misafirler için özel şekilde hazırlanan dans pistinde özgürce dans edebilme şansı sunar. Saat gece yarısını buluncaya kadar tekne üzerindeki eğlenceniz devam eder. Hemen akabinde tekne Kemer Limana yaklaşır ve eğlence Antalya’nın popüler eğlence merkezlerinden biri olan Niks Performance Hall’de sürer. Eğlence merkezinde belirli günlerde ünlü sanatçı ve DJ’ler eğlencenize eşlik eder.

Doludizgin Antalya eğlencesini kaçırmak istemezseniz sizleri bekleriz.

Tur Başlangıç ve Bitiş Saati:

22:00 – 03:00

Otel Transferi:

Antalya otellerinden ücretli transfer

Fiyata Dahil / Hariç

 • Tekne Turu
 • DJ
 • Gogo Gösterisi
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Antalya Disco Tekne Turu Programı

Tekne saat 22:00’da Kemer Marina’dan harekete başlar.

Misafirlerine tekneye adım attıkları andan itibaren değişik bir eğlence anlayışı sunan program sahil boyunca yarım saatlik bir yolculukla devam eder. Hemen ardından Ay Işığı Koyu’na tekne demir atar. Antalya’nın doğal güzellikleriyle teknenin size sunduğu ışıklı gösterilerinin entegrasyonu gecenizi şenlendirecektir. Ardından eğlenceniz teknenin Kemer Liman’a gelmesiyle Niks Performance Hall’ de devam eder.

Belirli zamanlarda ünlü sanatçı ve DJ’ler gece kulübünde canlı performanslarıyla size eşlik ederler.

Unutulmaz bir heyecan yaşadığınız eğlenceniz saat 03:00 sularında sonlanır.

Disco Tekne Hakkında

Misafirlerimize eğlencelerini yakamozlu Antalya gecelerinde deniz üstünde onlar için özenle hazırlanmış teknelerle yaşama fırsatı sunan bir gezi programı. Gündüz mavilikleri, muhteşem yeşil ahengini ve güneşin kavruk kokusunu keşfeden tatilcilere akşam serinletici ve diledikleri gibi dans edebilecekleri bir eğlence anlayışı sunar.

Ay Işığı (Moonlight) Koyu

Antalya’nın dünya cenneti olarak anılmasını sağlayan bir doğa harikası. Kuş bakışı seyir imkânı bakıldığında kumsalın hilal şeklindeki görüntüsü bu koya ismini vermiştir. Gündüz saatlerinde ziyaretçilerini sıcacık altın rengi kumsalı karşılar. Hani derler ya gündüzü ayrı gecesi ayrı güzel diye. Bu tabir kesinlikle burası için. Gecenin doğal ışıltısı dalga seslerinin büyüleyici melodisi burayı muhteşem kılar.

Niks Performance Hall

Antalya gecelerinin vazgeçilmez uğrak noktalarından birisi. Her yıl yaptıkları güncellemelerle misafirlerine kaliteli bir eğlence sunarlar. Kemer Ay Işığı Parkında gerçekleştirilen cümbüşlü eğlence anlayışını daha modern hale getirerek ziyaretçilerine nezih bir gece imkanı verir.

Soru - Cevap

Antalya Disco Tekne Turu kaç saat sürer?

Tur yaklaşık 5 saat sürer. Bunun 2 saati tekne üzerinde kalanı Niks Performance Hall’dedir.