Rezervasyon No: +90-242-745-09-68
Bize Ulaşın
Fiyat:₺1,000
Telefon No*
İlerlemeden önce lütfen Şartları kabul ediniz.
İstek Listesine Ekle
15301

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • En iyi fiyatlarla rezervasyon
 • Özenle seçilmiş turlar
 • 20 yıllık tecrübe
 • Benzersiz bir tatil

Bize Ulaşın

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ya da WhatsApp'an yazabilirsiniz.

0252 345 04 89

Alanya > Alanya Yamaç Paraşütü

Alanya Yamaç Paraşütü 2024

 • 20 Dakika
 • Her Gün
 • Yamaç Paraşütü
 • Yetişkin (12+): 1000 ₺
 • 700 Metre
 • Kleopatra Sahili

Heyecan ve adrenalin hissini seviyor musunuz? Alanya sahilini kuşbakışı görmek ve uçuyormuş hissine kapılmak ister misiniz? Alanya yamaç paraşütü, nefes kesen Akdeniz manzaralarının tadını çıkarmak için harika bir fırsat!

Alanya, Türkiye’nin güney kıyısındaki en güzel şehirlerden biri. İnanılmaz doğa, eşsiz manzaralar, masmavi Akdeniz kıyılarındaki lüks oteller, geleneksel tarzda inşa edilmiş rengarenk şirin evler, Alanya’yı yerli ve yabancı turistler arasında en popüler destinasyon yapıyor. Alanya yamaç paraşütü size Toros Dağları’nın, derin kanyonların ve turkuaz rengi Akdeniz denizinin inanılmaz güzelliğini kuşbakışı görme fırsatı verir. 500 metre ve 700 metre yükseklikten profesyonel pilotlar ile uçacaksınız. Alanya’nın muhteşem manzarasının ve uçma hissinin keyfine varacaksınız. Elverişli hava koşullarında ve isteğiniz üzerine, profesyonel bir pilotun yardımıyla bazı akrobatik hareketler yapacaksınız.

Alanya yamaç paraşütü kesinlikle Alanya’daki muhteşem tatilinizin en canlı hatırası olmaya devam edecek!

Tur Süresi: 2 Saat

Uçuş Süresi: 12-15 Dakika

Tur Günleri: Her gün

Tur Saatleri: 08:00 – 19:00 (yaz), 11:00 – 17:00 (kış)

Tur Başlangıç ve Bitiş Saati:

Gün Doğumu – Gün Batımı Arası

Otel Transferi:

Alanya Otellerinden Ücretsiz Transfer

Fiyata Dahil / Hariç

 • Ücretsiz Transfer
 • Tüm Ekipmanlar
 • Eğitmenlik Hizmeti
 • Pilot Ücreti
 • Fotoğraf & Video

Alanya Yamaç Paraşütü Fiyatları 2024

2024 yılında Alanya Yamaç Paraşütü fiyatı kişi başı 1000 Türk Lirasıdır.

15 Haziran’dan itibaren Alanya Yamaç Paraşütü fiyatı kişi başı 1100 Türk Lirasıdır.

Kişi Yaş Fiyat
Yetişkin 10 yaş ve üzeri 1000 TL

Alanya Yamaç Paraşütü Programı

Alanya’nın muhteşem manzaraları üzerindeki büyüleyici deneyiminiz, sizi önceden belirlenen bir saatte otelinizden alacak konforlu bir minibüsle başlayacak. Toros Dağları’na ulaşacaksınız. Alanya yamaç paraşütü deniz seviyesinden 500 metre (Hıdırellez Tepesi) ve 700 metre deniz seviyesinden (Yunus Tepesi) olmak üzere iki noktadan yapılacaktır. Bu ikisi tandem yamaç paraşütü için mükemmel noktalardır.

Deneyimli eğitmenlerden ve profesyonel pilotlardan oluşan bir ekip sizi bekliyor olacak ve selamlaşma sonrasında size uçuş hakkında detaylı bilgi vereceklerdir. Pilotlar ekipmanı hazırlayacak ve size güvenlik brifingi verecek ve uçuş sırasında neler yapıp neleri yapamayacağınızı size açıklayacak.

Güvenlik brifingi biter bitmez, uçuşa tamamen hazırsınız. Pilotunuz ile kısa bir mesafe koşacaksınız ve bir anda kendinizi bir kuş gibi havada uçarken bulacaksınız.

Tandem Yamaç Paraşütü

Tüm uçuşlar profesyonel bir pilot eşliğinde gerçekleştirildiği için yamaç paraşütü için özel beceri ve deneyime sahip olmanıza gerek yoktur. Alanya’da 5 yaş üstü çocukların yamaç paraşütü yapmasına izin verilmektedir. Pilotunuz uçuşu kontrol edecek. Bu nedenle, rahatlayabilir ve Akdeniz kıyılarının muhteşem manzaralarının tadını çıkarabilirsiniz.

Türkiye’nin güney kıyılarının doğasından – güçlü Toros Dağları, çam ormanları ve uçsuz bucaksız Akdeniz denizinin manzarasından memnun kalacaksınız. Hava koşulları uygunsa ve isteğiniz üzerine akrobatik hareketler yapabilirsiniz. Uzun süre hatırlayacağınız gerçekten harika bir deneyim olacak. Uçuş rüzgar hızına ve yönüne bağlı olarak 12-25 dakika arasında sürer.

İniş

Alanya’nın inanılmaz manzaralarını yukarıdan izledikten sonra yavaş yavaş meşhur Kleopatra Plajına inişe başlayacaksınız. Plajın yumuşak kumlarına ineceksiniz. Eğitmen ekibi sahilde sizi bekliyor olacak ve inişiniz sırasında size yardımcı olacaklar. Uçuş sonunda adrenalin dolu olacaksınız.

Tüm ekipmanları çıkardıktan sonra otelinize geri götürüleceksiniz. Bu unutulmaz deneyim yıllarca hafızanızda kalacak!

Fotoğraf & Video

Talebiniz üzerine pilotunuz yeşil dağlar, ünlü Kleopatra plajı ve yarımada önünde harika panoramik fotoğraflarınızı çekebilir. İnişten sonra beğendiğiniz fotoğrafları satın alabilirsiniz.

Soru - Cevap

Alanya Yamaç Paraşütü ne kadar?

Alanya Yamaç Paraşütü 2024 yılında 1000 lira olarak ücretlendirilmektedir.

15 Haziran’dan itibaren Alanya Yamaç Paraşütü 1100 lira olarak ücretlendirilmektedir.

Alanya Yamaç Paraşütü saat kaçta başlar?

Alanya Yamaç Paraşütü yazın 08:00 – 19:00, kışın 11:00 – 17:00 saatleri arasında yapılmaktadır.