Rezervasyon No: +90-242-745-09-68
Bize Ulaşın
Fiyat:₺750
Telefon No*
İlerlemeden önce lütfen Şartları kabul ediniz.
İstek Listesine Ekle
6100

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • En iyi fiyatlarla rezervasyon
 • Özenle seçilmiş turlar
 • 20 yıllık tecrübe
 • Benzersiz bir tatil

Bize Ulaşın

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ya da WhatsApp'an yazabilirsiniz.

0252 345 04 89

Alanya > Alanya Jeep Safari

Alanya Jeep Safari 2024

2024 yaz sezonu için rezervasyon yapın! En iyi fiyat ve Tatilde Turla Güvencesi ile rezervasyon için Bizi Arayın.

 • 7 Saat
 • Her Gün
 • 4x4 Jeepler
 • Yetişkin (12+): 750 ₺
 • Çocuk (4-11): 650 ₺
 • Bebek (0-3): Ücretsiz

Ailenizle Alanya’da bir gün geçirmek istiyor ancak her aile üyesinin memnun kalması için hangi turu seçeceğinizi bilmiyor musunuz? Alanya’da heyecanlı jeep safari turu hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun!

Jeep safari, Türkiye’nin en popüler turlarından biridir. Bu turda güzel manzaralara şahit olabilir ve gününüzü eğlenceli hale getirebilirsiniz. Arazi araçlarıyla yeşillikler ve meyve bahçeleri arasında, dağ yollarında heyecanlı bir macera yaşayacaksınız. Deniz seviyesinden 1649 m yükseklikte, Türkiye’nin en önemli doğal cazibe merkezlerinden birini – bir milyon yıldan daha eski olan antik Dim Mağarası’nı ziyaret edeceksiniz! Avrupa’nın en büyük ve Türkiye’nin ikinci en uzun mağaralarından biridir.

Devamını Oku...

Turda güzel bir şelale, Toros Dağları ve Dim Çayını göreceksiniz. Dim Çay Çayı’nda yüzebilir, su kaydıraklarından kayabilir ya da nehir kenarında bir kafede bir bardak çay içebilirsiniz. Balık tutmayı sevenler bir olta ile nehir suyunda yaşayan alabalık yakalamaya çalışacaktır. Meyve bahçelerinde gezinme fırsatınız olacak. Meyve satıcıları size Alanya’nın taze meyvelerini ikram edecek. Yolculuk sırasında cipler arasında su savaşları da olacak.

Alanya Jeep Safari Turu, size Akdeniz’in en güzel manzaraya sahip yerlerini, doğasını görme fırsatı verecek ve harika vakit geçireceğinize inandığımız eğlenceli bir tur!

Tur günleri: Her gün

Tur Saati: 09:00 – 16:00

Buluşma Yeri: Alanya otellerinden ücretsiz transfer

Tur Başlangıç ve Bitiş Saati:

09:00 – 16:00

Otel Transferi:

Alanya Otellerinden Ücretsiz Transfer

Fiyata Dahil / Hariç

 • Ücretsiz Transfer
 • Öğle Yemeği
 • Rehberlik Hizmeti
 • 4x4 Land Rover Jeepler
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler
 • Dim Mağarası Giriş Ücreti

Alanya Jeep Safari Fiyatları 2024

2024 yılında Alanya Jeep Safari yetişkinler için 750 Türk Lirası, 4 ila 11 yaş arası çocuklar için 650 Türk Lirası ve 3 yaş ve altındaki çocuklar için ücretsizdir.

15 Haziran’dan itibaren Alanya Jeep Safari yetişkinler için 850 Türk Lirası, 4 ila 11 yaş arası çocuklar için 750 Türk Lirası ve 3 yaş ve altındaki çocuklar için ücretsizdir.

Kişi Yaş Fiyat
Yetişkin 12 yaş ve üzeri 750 TL
Çocuk 4 – 11 yaş 650 TL
Bebek 0 – 3 yaş Ücretsiz

Alanya Jeep Safari Programı

Konforlu bir otobüs sizi otelinizden alacak ve ciplerinizin heyecan verici bir yolculuğa çıkacağı Alanya’nın merkezi olan buluşma noktasına götürecek. Yol, bölgenin en güzel manzarasının ve muhteşem doğasının tadını çıkarabileceğiniz dağlarına doğru ilerlemektedir.

Transfer

Land Rover arazi araçlarıyla bir maceraya atılacaksınız. Araçlar tamamen güvenlidir. Bu tur her yaştan insan için uygundur ve tüm aile ile ilginç ve eğlenceli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Jeep kapasitesi 11 – 14 kişidir. Tüm yolculuk boyunca cipler arasında su savaşları olacak. Çocuklarınız su tabancalarıyla birbirlerine ıslatarak eğlenecekler.

Dim Mağarası

Deniz seviyesinden 1649 metre yükseklikte bulunan antik Dim Mağarası’nın bulunduğu Cebireis Dağı’na gideceksiniz. Avrupa’nın en büyük ve Türkiye’nin ikinci en uzun mağaralarından biri. Bir milyon yıldan daha eski olan sarkıt, dikit ve travertenlerden çok memnun kalacaksınız! Toplam uzunluğu 410 m olan mağaranın iki kolu var. Dim Mağarası, insanlığın henüz var olmadığı antik dünyanın içine sizi çekecek!

Burada 45 dakikanız olacak. Mağaranın yakınında umumi tuvaletler, dükkanlar ve güzel panoramik manzaralı rahat bir restoran bulunmaktadır. Ayrıca Toros Dağları’nın ve kanyonun harika fotoğraflarını çekebileceğiniz bir seyir terası da bulunmaktadır.

Dim Çayı

Meyve bahçelerinden sonraki durağınız zümrüt berraklığında olan Dimçayı olacak. Dimçayı deniz seviyesinden 1790 metre yüksekliğe sahip Batı Toros dağlarından doğar ve Akdeniz’e hızlı bir akarsu halinde iner. Nehir boyunca çok sayıda şirin kafe ve restoranın yanı sıra büyük piknik alanları bulunur.

Öğle Yemeği

Dim Çayı üzerinde bulunan restoranlardan birinde lezzetli bir öğle yemeği yiyeceksiniz. Açık büfe öğle yemeği menüsünü oluşturmaktadır. Burada iki saatlik boş zamanınız olacak. Nehirde yüzebilir, havuzun su kaydırağına binebilir ve balık tutmaya gidebilirsiniz.

Soru - Cevap

Alanya Jeep Safari ne kadar?

Alanya Jeep Safari 2024 yılında yetişkinler için 750 lira, 4 – 11 yaşındaki çocuklar için 650 lira, 0 – 3 yaşındaki çocuklar için ücretsizdir.

15 Haziran’dan itibaren Alanya Jeep Safari yetişkinler için 850 Türk Lirası, 4 ila 11 yaş arası çocuklar için 750 Türk Lirası ve 3 yaş ve altındaki çocuklar için ücretsizdir.

Alanya Jeep Safari turu nerelere gider?

Alanya Jeep Safari turunda Dim Mağarası, Dim Çayı ve Kadıpınar Şlalesi ziyaret edilir. Günün büyük kısmı off-road ve jeepler arası su savaşları ile geçer. 

Alanya Jeep Safari turu saat kaçta başlar?

Alanya Jeep Safari Turu sabah saat 09:00’da çıkış yapar ve akşam üstü saat 16:00’da geri döner.