Rezervasyon No: +90-242-745-09-68
Bize Ulaşın
Fiyat:₺1,000
Telefon No*
İlerlemeden önce lütfen Şartları kabul ediniz.
İstek Listesine Ekle
3981

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • En iyi fiyatlarla rezervasyon
 • Özenle seçilmiş turlar
 • 20 yıllık tecrübe
 • Benzersiz bir tatil

Bize Ulaşın

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ya da WhatsApp'an yazabilirsiniz.

0252 345 04 89

Alanya > Alanya Buggy Safari

Alanya Buggy Safari 2024

2024 yaz sezonu için rezervasyon yapın! En iyi fiyat ve Tatilde Turla Güvencesi ile rezervasyon için Bizi Arayın.

 • 2 Saat
 • Her Gün
 • Bakımlı Araçlar
 • Tek Kişi: 1000 ₺
 • İki Kişi: 1200 ₺
 • Toros Dağlarında

Plajın sakinliğinden kurtulmak ve adrenalin dolu bir tura katılmak mı istiyorsunuz? Dağ yamaçlarında off-road bir deneyim yaşamak ister misiniz? O halde Alanya Buggy Safari turuna çıkmalısınız!

Alanya Buggy Safari Toros Dağları’nın yamaçlarında inanılmaz bir sürüş deneyimi yaşamanıza fırsat verir. Safari tamamen güvenli bir arazi aracı ile gerçekleşir. Hızla yarışmayı, zorlu bölgeleri aşmayı ve engebeli orman yollarında kolayca manevra yapmayı seveceksiniz. Göllerin, ormanların, dağ nehirlerinin ve deniz kıyılarının tarif edilemez panoramasının güzelliğinden memnun kalacaksınız.

Tur esnasında göl kenarında yüzme molası vereceksiniz. Dilerseniz bu gölde yüzebilir, üzerinizde biriken tozlardan kurtulabilirsiniz. 

Tur Günleri: Her gün

Tur Başlangıç ve Bitiş Saati:

8:30 – 12:00 / 12:00 – 15:30 / 15:30 – 19:00

Otel Transferi:

Alanya Otellerinden Ücretsiz Transfer

Fiyata Dahil / Hariç

 • Ücretsiz Transfer
 • Öğle Yemeği
 • Rehberlik Hizmeti
 • Buggy Araçlar
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Alanya Buggy Safari Fiyatları 2024

2024 yılında Alanya Buggy Safari tek kişilik araçlar için 1000 Türk Lirası, çift kişilik araçlar için 1200 Türk Lirasıdır.

15 Haziran’dan itibaren Alanya Buggy Safari tek kişilik araçlar için 1100 Türk Lirası, çift kişilik araçlar için 1300 Türk Lirasıdır.

Tur Sayı Fiyat
Buggy Safari Tek Kişilik 1000 TL
Buggy Safari Çift Kişilik 1200 TL

Alanya Buggy Safari Programı

Belirlenen saatte otelinizden servis aracının sizi almasıyla safariniz başlayacak. Yolculuğunuz yaklaşık 40 dakika sürecektir. Parkura vardığınız zaman eğitmenler size buggy araçlarını nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili kısa bir eğitim verecektir.

Ardından Toros Dağları’nın muhteşem yamaçlarında bir gezi başlayacak. Safariniz önceden belirlenmiş rotayı takip edecek ve bir saatten fazla sürecektir. Safari konvoy halinde gerçekleşecek. Konvoyun başında ve sonunda profesyonel eğitmenler olacak.

Dağ yamaçları boyunca ilerlerken tertemiz bir suya sahip gölde yüzme molası vereceksiniz. Daha sonra parkur alanına varacaksınız. 

Buggy

Buggy olağanüstü bir yarış arabasıdır. Hafif ve manevra kabiliyetine sahiptir, dağlara tırmanır, çamurda kaymaz, yoldaki engelleri kolaylıkla aşar. Belki bu yüzden ya da belki 1950’lerde ilk kez Volkswagen tarafından yapıldığından, Buggy “bug” lakaplıydı. Bu isme tam olarak uyduğundan emin olacaksınız.  Arabayı hafifletmek için tüm ağırlık parçaları çıkarılmış durumdadır; gövde, kapılar, çamurluklar.

60’lı ve 90’lı yıllarda Buggy, birçok arazi sürüş tutkununun favorisi oldu. Modifiye edildi ve kullanıcıların kendileri için ayarlandı. Ara sıra filmlerde gösterildi ve askeri operasyonlarda kullanma olasılığı üzerinde düşünüldü. Ancak iddiasız ATV’ler yerini aldı ve buggyler haksız bir şekilde unutuldu.

Buggylerin en iyi yanı yeni başlayanların bile kolaylıkla kullanabilmesidir. Çünkü kullanmak için özel bir beceri gerektirmez ve ehliyete ihtiyacınız yoktur. 16 yaşından büyükseniz kendi aracınızı kullanabilirsiniz. Özellikle kontrol sistemi otomatikleştirildiği için talimattan sonra her şey netleşecektir.

Toros Dağları

Toros Dağları, muhteşem bir doğa eseri. Dağlar gürültülü berrak nehirler, mavi göller, hayvanlar ve bitkilerle doludurlar. Safari esnasında insanlardan hiç korkamayan yaban domuzlarına rastlayabilirsiniz.

Safari

“Safari” kelimesi bir av gezisi için kullanılır, bu nedenle dağların ve çevrenin muhteşem manzaraları için tüm yolu avlayacak, en iyi açıları seçecek ve fotoğrafik silahlarınızı kullanacaksınız. Mutluluğunuzu yakalayan yüzlerce fotoğraf ve düzinelerce videodan oluşan devasa bir ganimetle eve döneceksiniz.

Gölde Yüzme Molası

Dağ yamaçlarında yapılan safari sırasında temiz ve serin bir gölün yanında mola vereceksiniz. Tur esnasında yolların tozu vücudunuzu kaplayacak. Gölde yapılan yüzme molası tozdan kurtulmanıza ve dinlenmenize yardımcı olacaktır.

 

Soru - Cevap

Alanya Buggy Safari ne kadar?

2024 yılında Alanya Buggy Safari tek kişilik araçlar için 1000 Türk Lirası, çift kişilik araçlar için 1200 Türk Lirasıdır.

15 Haziran’dan itibaren Alanya Buggy Safari tek kişilik araçlar için 1100 Türk Lirası, çift kişilik araçlar için 1300 Türk Lirasıdır.

Alanya Buggy Safari turu nerede gerçekleşir?

Alanya Buggy Safari turu Toros Dağları eteklerinde gerçekleşir.

Alanya Buggy Safari saat kaçta başlar?

Alanya Buggy Safari için üç seans bulunmaktadır. Sabah seansı 8:30 – 12:00, öğle seansı 12:00 – 15:30, akşam seansı 15:30 – 19:00 arasındadır.