Rezervasyon No: +90-242-745-09-68
Bize Ulaşın
Fiyat:₺500
Telefon No*
İlerlemeden önce lütfen Şartları kabul ediniz.
İstek Listesine Ekle
33122

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • En iyi fiyatlarla rezervasyon
 • Özenle seçilmiş turlar
 • 20 yıllık tecrübe
 • Benzersiz bir tatil

Bize Ulaşın

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ya da WhatsApp'an yazabilirsiniz.

0252 345 04 89

Kemer > Kemer Tekne Turu

Kemer Tekne Turu (Her Şey Dahil)

2024 Sezonuna Özel - Yemekli, Meşrubatlı, Köpük Partili Tekneler

2024 yaz sezonu için rezervasyon yapın! En iyi fiyat ve Tatilde Turla Güvencesi ile rezervasyon için Bizi Arayın.

 • 6 Saat
 • Her Gün
 • Korsan Teknesi
 • Yetişkin (12+): 500 ₺
 • Çocuk (7-11): 300 ₺
 • Bebek (0-6): Ücretsiz

Kemer Tekne Turu ile unutulmaz bir tatil anısı yaşamak ister misiniz? Gün içerisinde tarihin yanı sıra doğa ananın tüm güzelliklerine şahit olacaksınız.

Kemer’in en güzel koylarında sizleri tekne turu yapmaya davet ediyoruz. Bir tekne turu tatilinizi inanılmaz kılmak için en iyi seçeneklerden biri. Bu tekne turunda sadece denizin güzelliklerini görmekle kalmayacaksınız, tarihin antik dünyasına şahit olacaksınız.

Gün içerisinde 3 farklı koy ziyareti olacak. Bunlar; Phaselis Koyu, Cennet Adası ve Kiriş Adasıdır. Dilerseniz Phaselis koyunda küçük tekneler ile Antik şehre gezmeye gidebilirsiniz. Müze kartınız var ise ücretsiz olarak Phaselis Antik Şehrinin bütün ayrıntılarını keşfedebilirsiniz. Gidilen bütün koylarda yüzme molası verilmektedir. Bu esnada güneşlenebilir, berrak Akdeniz koylarının tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Tatilinizde güzel anılar biriktirmek için bu şansı kaçırmayın!

Tur Başlangıç ve Bitiş Saati:

10:00 – 16:30

Otel Transferi:

Kemer Otellerinden Ücretli Transfer

Fiyata Dahil / Hariç

 • Öğle Yemeği
 • Kola, Fanta, Sprite, Su, Çay
 • Köpük Partisi
 • Animasyonlar
 • Rehberlik Hizmeti
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Kemer Tekne Turu Fiyatları 2024

2024 yılında Kemer tekne turu fiyatı öğle yemeği dahil 500 TL, öğle yemeği ve meşrubat dahil 900 TL’dir. 7-12 yaş arası çocuklar indirimli ve 6 yaş altı çocuklar ücretsizdir.

15 Haziran’dan itibaren Kemer tekne turu fiyatı öğle yemeği dahil 600 TL, öğle yemeği ve meşrubat dahil 1000 TL’dir. 7-12 yaş arası çocuklar öğle yemeği dahil 350 TL,  öğle yemeği ve meşrubat dahil 750 TL’dir.

7-12 yaş arası çocuklar indirimli ve 6 yaş altı çocuklar ücretsizdir.

Tekne Turu Yetişkin Çocuk
Yemekli Tur 500 TL 300 TL
Yemek + Meşrubat 900 TL 700 TL

Kemer Tekne Turu Programı

Kemer Tekne Turu, Kemer Liman’dan saat 10:00 gibi hareket etmesiyle başlar. İlk olarak Phaselis Koyu’nda bir saatlik bir mola verilecek. Bu adanın tarihine dokunmak isteyenler antik kenti dilerse müze kartı ya da ücreti karşılığında gezebilir. Bu moladan sonra Cennet Koyu’nda yüzme molası verilecek ve bu sıralarda lezzetli öğle yemeği ikramı olacak. En son olarak Kiriş Adasında yüzme molası verilerek geri dönüş yolculuğunuz başlayacaktır.

Tekne Turu

Korsan konseptine sahip teknelerde gün boyunca denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Tekne içerisinde lavabo ve bir şeyler satın alabileceğiniz bir bar bulunmaktadır.

Phaselis Koyu

Tekne turuna etrafınızdaki güzelliğin tarif edilemez duygularını verecek Phaselis Koyu’nda bir molayla başlayacaksınız. Burada bir saatlik boş zamanınız olacak. Yüzebilir, güneşlenebilir ve sadece anın tadını çıkarabilirsiniz.

Phaselis Antik Kenti

Ayrıca isterseniz, bu adada bulunan Phaselis Antik kentini gezebilirsiniz. Bu antik şehir tarih meraklıları ve severleri için harika bir fırsat. Müze kartınız var ise ücretsiz olarak ziyaret edebilirsiniz.

Cennet Koyu

Temiz plajı ve masmavi temiz suyu ile büyülenebilirsiniz. Burada yüzmek ve manzaralara hayran olmak için tam 30 dakikanız olacak.

Kiriş Adası

Son yüzme molasının verildiği Kiriş Adasında denizin maviliği ve berraklığı karşısında büyüleneceksiniz.

Geri Dönüş

Saat 16:30 sularında tekne limana yanaşır. Mutlu anılarla evinize dönebilirsiniz.

Soru - Cevap

Kemer tekne turu ne kadar?

Kemer tekne turu 2024 yılında yetişkinler için 500 lira, 6 – 12 yaşındaki çocuklar için 300 lira, 0 – 6 yaşındaki çocuklar için ücretsizdir.

15 Haziran’dan itibaren Kemer tekne turu fiyatı öğle yemeği dahil 600 TL, öğle yemeği ve meşrubat dahil 1000 TL’dir. 7-12 yaş arası çocuklar öğle yemeği dahil 350 TL,  öğle yemeği ve meşrubat dahil 750 TL’dir.

7-12 yaş arası çocuklar indirimli ve 6 yaş altı çocuklar ücretsizdir.

Kemer tekne turunda hangi koylara gidilir?

Kemer tekne turu Cennet Koyu, Kiriş Koyu ve Phaselis Koyu’na gider. Her bir durakta 30 ila 45 dakika arasında değişen yüzme molaları verilir.

Kemer tekne turu saat kaçta başlar?

Kemer’de düzenlenen tekne turları sabah saat 10:00’da limandan çıkış yapar ve akşam üstü saat 4’te limana döner.