Rezervasyon No: +90-242-745-09-68
Bize Ulaşın
Fiyat:₺750
Telefon No*
İlerlemeden önce lütfen Şartları kabul ediniz.
İstek Listesine Ekle
5191

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • En iyi fiyatlarla rezervasyon
 • Özenle seçilmiş turlar
 • 20 yıllık tecrübe
 • Benzersiz bir tatil

Bize Ulaşın

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ya da WhatsApp'an yazabilirsiniz.

0252 345 04 89

Kemer > Kemer Jeep Safari

Kemer Jeep Safari 2023

2023 yaz sezonu başladı! En iyi fiyat ve Tatilde Turla Güvencesi ile rezervasyon için Bizi Arayın.

 • 6 Saat
 • Her Gün
 • 4x4 Jeepler
 • Yetişkin (12+): 750 ₺
 • Çocuk (7-11): 350 ₺
 • Bebek (0-6): Ücretsiz

Hayatınızın geri kalanında hatırlamanız için gününüzü Kemer’de nasıl geçirirsiniz? Unutulmaz maceralar ve eğlence dolu bir gün için Kemer’de jeep safari en iyi fikirdir.

Kemer’in bozulmamış doğal güzelliğiyle görmek, dağ manzaralarına, ormanlara hayran olmak ve keyifli bir gün geçirmek için eşsiz bir fırsat.

Kemer jeep safari, sizi günlük yaşamın sıkıcı atmosferinden baş döndürücü bozulmamış doğanın dünyasına götürecek. Köyler, tepeler, vadiler, nehir kıyıları ve orman yollarından geçeceksiniz. Doğal çevrenin mükemmel doğallığını göreceksiniz.

Deniz seviyesinden 2200 metreden yüksek bir rakımda, en saf dağ havasının tadını çıkarabileceğiniz Toros Dağları’nın tüm güzelliklerini göreceksiniz. Ayrıca yakınlarda eski bir kale veya daha doğrusu bu güne kadar hayatta kalan tek şey var, ancak sizi temin ederim görüntüsü hala muhteşem.

Devamını Oku...

Gedelme Köyü ve Mağarası kalbinizde sonsuza dek kalacak bir başka yer. Kayalarla çevrili hayatınızda en az bir kez görülmeye değer, gerçekten görkemli bir manzaraya sahip.

Kesinlikle kaçırmamanız gereken bu heyecan verici macera!

Tur günleri: Her gün

Tur Saati: 10.30 – 15.30

Buluşma Yeri: Kemer otellerinden ücretsiz transfer

Tur Başlangıç ve Bitiş Saati:

10:30 – 15:30

Otel Transferi:

Kemer Otellerinden Ücretsiz Transfer

Fiyata Dahil / Hariç

 • Öğle Yemeği
 • Rehberlik Hizmeti
 • Transfer
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Kemer Jeep Safari Fiyatları 2023

2023 yılında Jeep Safari yetişkinler için 750 Türk Lirası, 7 ila 11 yaş arası çocuklar için 350 Türk Lirası ve 6 yaş ve altındaki çocuklar için ücretsizdir.

Kemer Jeep Safari Programı

Kemer jeep safari saat 10:30 civarı buluşma noktasında buluşacağınız ve uçsuz bucaksız bir yolculuğa çıkacağınız zaman başlayacak. Yola çıktıktan 30 dakika sonra muhteşem panoramik fotoğraflar çekebileceğiniz panoramada mola verecektir. Daha sonrasında eski bir kalede mola verip, Türk köylerinde dolaşacak ve öğle yemeği için duracaksınız.

Öğle yemeğinden sonra mağarayı içeriden görme imkanına sahip olacaksınız ve ardından manzaranın, temiz dağ havasının tadını çıkarmak için deniz seviyesinden 2200 metre yukarı tırmanacaksınız. Jeep safarinin son durağı, yüzme imkanına sahip olacağınız kanyon olacak ve ardından cip ile toplanma alanına geri döneceksiniz.

Off-Road

Moladan sonra, ekstrem ve eğlence dolu gerçek bir maceraya atılacaksınız. Orman yolu boyunca ciplerle seyahat edeceksiniz. Bu, yolculuğunuza daha da fazla adrenalin katacaktır.

Gedelme Kalesi

Bir sonraki durağınız, yanında eşsiz çınar ağacını görebileceğiniz küçük bir Bizans kalesinin yakınında yapılacak. Söylentiye göre Çınar ağacının tarihi kaleye göre daha eski. Tarihsel verilere göre çağımızdan 500 yıl önce dikilmiştir. Buradaki gizemli atmosferi hayal edebiliyor musunuz?

Öğle Yemeği

Safarinizin ortasında geçtiğiniz köylerin birinde bir aile restoranında özellikle sizin için hazırlanmış öğle yemeği servis edilecektir. Öğle yemeğinde Tavuk, garnitür, pilav ikram edilmektedir.

Gedelme Mağarası 

Öğle yemeğinden sonra dilerseniz 100 metre derinliğe ulaşan Gedelme Mağarası’nı ziyaret edebilirsiniz. Bu mağaraya giriş ücretlidir ancak ücreti oldukça düşüktür.

Toros Dağları

Bir sonraki durak, deniz seviyesinden 2200 metre yükseklikte olan Toros Dağları’nda bir nokta olacak. Buradan nefes kesici bir manzaraya şahit olabilirsiniz. Zirvede panoramik manzaralarla büyüleneceksiniz.

Kanyon – Yüzme Molası 

Son olarak kanyona doğru gideceksiniz ve kanyonda yarım saatlik yüzme molanız olacak. Tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atabilirsiniz. 

Jeep Safari Parkur

Bu turumuzda parkurumuz ortalama 70-80km arasındadır. Yüzme molasının ardından Toros dağlarının eteklerinden toplanma noktasına döneceksiniz. 

Soru - Cevap

Kemer Jeep Safari ne kadar?

Kemer Jeep Safari 2023 yılında yetişkinler için 750 lira, 6 – 12 yaşındaki çocuklar için 350 lira, 0 – 6 yaşındaki çocuklar için ücretsizdir.

Kemer Jeep Safari turu nerelere gider?

Kemer Jeep Safari turunda Gedelme Köyü , Gedelme Kalesi, Gedelme Mağarası, Kanyon ve Toros Dağları ziyaret edilir.

Kemer Jeep Safari turu saat kaçta başlar?

Kemer Jeep Safari Turu sabah saat 10:30’da çıkış yapar ve akşam üstü saat 15:30’da geri döner.