Rezervasyon No: +90-242-745-09-68
Bize Ulaşın
Fiyat:₺550
Telefon No*
İlerlemeden önce lütfen Şartları kabul ediniz.
İstek Listesine Ekle
37817

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • En iyi fiyatlarla rezervasyon
 • Özenle seçilmiş turlar
 • 20 yıllık tecrübe
 • Benzersiz bir tatil

Bize Ulaşın

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ya da WhatsApp'an yazabilirsiniz.

0252 345 04 89

Bodrum > Bodrum Tekne Turu

Bodrum Tekne Turu 2024

2024 yaz sezonu için rezervasyon yapın! En iyi fiyat ve Tatilde Turla Güvencesi ile rezervasyon için Bizi Arayın.

 • 6 Saat
 • Her Gün
 • Günlük Tekne
 • Yetişkin (12+): 550 ₺
 • Çocuk (7-12): 300 ₺
 • Bebek (0-6): Ücretsiz

Bodrum’un bambaşka bir yüzünü görmek, hayatın tüm stresinden ve karmaşasından kurtulmak için bir günlüğüne Bodrum Tekne Turuna katılmak ister misiniz?

Ege’nin incilerinden biri olan Bodrum’un koylarını tek tek gezebilir her birinde yüzme şansına sahip olabilirsiniz. Sabah saat 10:30 Gümbet Limanından hareketle başlayan Bodrum Tekne Turu, akşam saat 17:00 sularına kadar devam edecek. Gün içerisinde konforunuz düşünülerek dizayn edilmiş tekneniz denizde seyrederken dinlenmek, güneşlenmek ve muhteşem manzaraların tadını çıkarmak için bolca zamanınız olacak.

Tur Başlangıç ve Bitiş Saati:

10:30 – 17:00

Otel Transferi:

Bodrum Otellerinden Ücretli Transfer

Fiyata Dahil / Hariç

 • Tekne Turu
 • Rehberlik Hizmeti
 • Öğle Yemeği
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Bodrum Tekne Turu Fiyatları 2024

2024 yılında Bodrum Tekne Turu yetişkinler için 550 Türk Lirası, 7 ila 12 yaş arası çocuklar için 300 Türk Lirası ve 0-6 yaş arası çocuklar için tamamen ücretsizdir.

Kişi Yaş Fiyat
Yetişkin 13 yaş ve üzeri 550 TL
Çocuk 7 – 12 yaş 300 TL
Bebek 0 – 6 yaş Ücretsiz

Bodrum Tekne Turu Programı

Sabah saat 10:30’da bütün misafirler tekneye ulaştıktan sonra tekne turunuz Bodrum koylarını keşfetmek için denizde seyrine başlayacak. Gün içerisinde 4 farklı koyda yüzme molası olacak. Bu koylar; Bağla Koyu, Akvaryum Koyu, Aspat Koyu, Adaboğazı’ndan oluşuyor. Bu koyların her birinde yarım saat ila 1 saat arasında değişen yüzme molalarınız olacaktır.

Her biri birbirinden muhteşem doğal güzellik olan bu koylarda günün keyfini çıkarken fiyata dahil olan öğle yemeğinin nefis kokusuyla birlikte acıktığınızı fark edeceksiniz. Tavuk Şinitzel, makarna ve salatadan oluşan öğle yemeği yediğiniz en güzel menülerden biri olacağını tahmin ediyoruz. Akşam saat 17:00 sularına kadar devam eden tekne turunda dönüş yolunda muhteşem Bodrum manzarasını seyrederken içeceklerinizi yudumlamayı, güneşin keyfini çıkarmayı unutmayınız.

Bağla Koyu

Bodrum’un en güzel koylarından biri olarak nitelendirilen Bağla Koyu’nun berrak denizinde yüzmekten keyif alacaksınız. Henüz keşfedilmemiş olan plajları ruhunuzu dinlendirecek. Bu koy ayrıca yemek molası verdiğimiz koy olacak.

Akvaryum Koyu

Hemen hemen Ege’nin, Akdeniz’in bütün ilçelerinde bir tane Akvaryum Koyu bulunur. Bodrum’un Akvaryum Koyu’da isminin hakkını tam anlamıyla vermektedir. Çıplak gözlerinizle denizin dibini net bir şekilde görebilirsiniz.

Aspat Koyu

Aspat Koyu’nun ünü çok eskilere gitmekte, Ünlü Gezgin Evliya Çelebi’nin Seyahatnamesinde ismi geçmekte. Yemyeşil doğası, masmavi denizi ile bu koyda yüzerken geçmişte de insanların bu koyda yüzdüğünü düşünmek sizi heyecanlandıracak.

Adaboğazı

Gümbet’in batı ucunda bulunan Adaboğazı’nda denizin suyu cam gibi. Burada vaktinizi denizde yüzerek geçirmek ve verilen moladan daha uzun süre burada kalmak isteyeceksiniz.

Soru - Cevap

Bodrum Tekne Turu fiyatı nedir?

Bodrum Tekne Turu 2024 yılında yetişkinler için 550 lira, 7 ila 12 yaş arası çocuklar için 300 Türk Lirası ve 0 ile 6 yaş arası çocuklar için ücretsizdir.

Bodrum Tekne Turu fiyatına neler dahildir?

Bodrum Tekne Turu fiyatına tekne turu, öğle yemeği dahildir.

Bodrum Tekne Turu kaç saat sürer?

Bodrum Tekne Turu 10:30’da başlar, 17:00’da sona erer. Toplam tur süresi yaklaşık 6 saattir.