Rezervasyon No: +90-242-745-09-68
Bize Ulaşın
Fiyat:₺800
Telefon No*
İlerlemeden önce lütfen Şartları kabul ediniz.
İstek Listesine Ekle
6926

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • En iyi fiyatlarla rezervasyon
 • Özenle seçilmiş turlar
 • 20 yıllık tecrübe
 • Benzersiz bir tatil

Bize Ulaşın

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir ya da WhatsApp'an yazabilirsiniz.

0252 345 04 89

Antalya > Antalya Jeep Safari

Antalya Jeep Safari 2023

2023 yaz sezonu başladı! En iyi fiyat ve Tatilde Turla Güvencesi ile rezervasyon için Bizi Arayın.

 • 7 Saat
 • Her Gün
 • 4x4 Jeepler
 • Yetişkin (12+): 800 ₺
 • Çocuk (7-11): 500 ₺
 • Bebek (0-6): Ücretsiz

Klasik sahil turlarından bıktınız mı? Güçlü ciplerle dağın tepesine tırmanın ve temiz havanın tadını çıkarın. Şelaleleri, sayısız nehir ve vadileri, Toros Dağları, Akdeniz ormanlarını ziyaret edin. Antalya’nın el değmemiş güzelliklerini Jeep Safari ile keşfedin!

Ciplerle Toros dağlarında 1000 metre yüksekliğe tırmanacaksınız. Dağın sedir ve çam ağaçları, derin boğazları, nehirleri ve florası sizi kesinlikle şaşırtacak.

20 metre yüksekliğe ulaşan çam ağaçlarının bulunduğu ormanların arasından geçerken “ormanın içinde saklı bir cennet” göreceksiniz.

Antalya’nın sizi sıcak bir karşılama ile karşılayacağı köylerinden birine gideceksiniz. Köylülerden alışveriş yapabilir, rahat bir aile restoranında yemek yiyebilirsiniz.

Devamını Oku...

Jeep safari sırasında cipler arasında su savaşları yapılacak. Sıcak havalarda ıslanmak sizi mutlu edecektir. Ayrıca ferahlatıcı suda yüzmenin tadını çıkarabileceğiniz berrak suyu olan güzel bir kanyonda yüzme molası vereceksiniz.

Tur günleri: Her gün

Tur Saati: 10:30 – 15:30

Buluşma Yeri: Kemer – Kiriş

Tur Başlangıç ve Bitiş Saati:

10:30 – 15:30

Otel Transferi:

Antalya Otellerinden Ücretli Transfer

Fiyata Dahil / Hariç

 • Öğle Yemeği
 • Rehberlik Hizmeti
 • 4x4 Land Rover Jeepler
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Antalya Jeep Safari Fiyatları 2023

2023 yılında Jeep Safari yetişkinler için 800 Türk Lirası, 7 ila 11 yaş arası çocuklar için 500 Türk Lirası ve 6 yaş ve altındaki çocuklar için ücretsizdir.

Antalya Jeep Safari Programı

Antalya Jeep Safari turumuz sabah bütün misafirlerin toplanma noktasında buluşmasıyla başlar. Ciplerle dağlara tırmanacak ve görkemli Toros Dağları’nın muhteşem panoramik manzarasının tadını çıkaracaksınız.

Cip şoförünüz sizi sedir ve çam ağacının arasına götürecek. Doğal parkın çarpıcı manzarasının, eşsiz flora ve faunasının tadını çıkaracaksınız.

Cipler arasında gerçekleşecek su savaşlarına katılacaksınız. Uçsuz bucaksız gezinin sonunda serinleyip kanyonda yüzebilirsiniz.

Toros Dağları

3.346 metre yüksekliğe kadar uzanan görkemli Toros Dağları’na yolculuk yapacaksınız. Toroslar Türkiye’nin en önemli dağlarından biridir. Toros Dağları’nın geniş bir alanı milli parktır. Denize bakan yamaçların güney tarafı, yaprak dökmeyen Maki ormanları ve çalıları ile kaplıdır.

Dağın yukarısında iğne meşe ve ardıç, çam ve Lübnan sedir bahçeleri göreceksiniz. Zirvelerden birinde, Antalya bölgesinin panoramik manzarasının tadını çıkarmak için bir mola vereceksiniz. İnanılmaz yeşil manzaralar, kristal berraklığındaki nehirler, çok sayıda göl ve güçlü şelalelerin fotoğraflarını çekebilirsiniz.

Öğle Yemeği

Köylerden sonra rahat bir aile restoranına gideceksiniz. Muhteşem doğa manzarasıyla çevrili restoranda doyurucu bir öğle yemeği yiyeceksiniz. Öğle yemeğinde tavuk, garnitür, pilav ikram edilmektedir.

Off-road

Ormandaki kayalık dağ yollarında heyecan ve adrenalin dolu bir yolculuk sizi bekliyor. Toros Dağları’nın muhteşem doğasının tadını çıkarırken aynı zamanda biraz da eğlenebilirsiniz.

Gedelme Mağarası 

Öğle yemeğinden sonra dilerseniz 100 metre derinliğe ulaşan Gedelme Mağarası’nı ziyaret edebilirsiniz. Bu mağaraya giriş ücretlidir ancak ücreti oldukça düşüktür.

Gedelme Kalesi

Bir sonraki durağınız, yanında eşsiz çınar ağacını görebileceğiniz küçük bir Bizans kalesinin yakınında yapılacak. Söylentiye göre Çınar ağacının tarihi kaleye göre daha eski. Tarihsel verilere göre çağımızdan 500 yıl önce dikilmiştir. Buradaki gizemli atmosferi hayal edebiliyor musunuz?

Su Savaşı

Su savaşlarına katılacaksınız. Cipleriniz takımlara ayrılacak. Eğlenceli bir macera sizi bekliyor.

Kanyon – Yüzme Molası 

Heyecan dolu cip yolculuğunun ardından, berrak turkuaz dağ sularında yüzebileceğiniz kanyonda mola vereceksiniz. Off-road sürüşünden sonra yüzmek ve üzerinizde olan tozu temizlemek için 45 dakikanız olacak.

 

 

Soru - Cevap

Antalya Jeep Safari ne kadar?

Antalya Jeep Safari 2023 yılında yetişkinler için 800 lira, 6 – 12 yaşındaki çocuklar için 500 lira, 0 – 6 yaşındaki çocuklar için ücretsizdir.

Antalya Jeep Safari turu nerelere gider?

Antalya Jeep Safari turunda Toros Dağları, Gedelme Köyü, Gedelme Kalesi ziyaret edilir. Günün büyük kısmı off-road ve jeepler arası su savaşları ile geçer. Tur sonunda Toros dağlarında bir gölde yüzme molası verilir.

Antalya Jeep Safari turu saat kaçta başlar?

Antalya Jeep Safari Turu sabah saat 10:30’da çıkış yapar ve akşam üstü saat 15:30’da geri döner.